ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : چهارشنبه, ۲ اسفند , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۰۳:۳۹
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / ورزش > سهراب مرادی دومین مرد طلایی وزنه برداری!

سهراب مرادی دومین مرد طلایی وزنه برداری!

سهراب مرادی دومین مرد طلایی وزنه برداری! به گزارش نکته نیوز به نقل از ایسنا،‌ سهراب مرادی پس از قهرمانی در رقابت‌های وزنه‌برداری المپیک ریو بیان کرد: فکر نمی‌کردم که بتوانم روزی در المپیک وزنه بزنم ...

سهراب مرادی دومین مرد طلایی وزنه برداری!

۶۳۶۰۶۷۵۵۹۰۹۷۴۳۴۴۲۲

به گزارش نکته نیوز به نقل از ایسنا،‌ سهراب مرادی پس از قهرمانی در رقابت‌های وزنه‌برداری المپیک ریو بیان کرد: فکر نمی‌کردم که بتوانم روزی در المپیک وزنه بزنم چه برسد به اینکه طلا بگیرم اما اکنون قهرمان المپیک هستم و خدا را شکر می‌کنم. مدالم را به همه مردم ایران و خانواده‌ام هدیه کنم.

او ادامه داد: برای گرفتن مدال طلا باید خیلی اتفاق‌های گوناگونی رخ دهد و این طور نیست که فقط تمرین ملاک باشد.

مرادی همچنین گفت: من از سال ۲۰۰۹ تاکنون بهترین وزنه‌ها را زدم اما هیچ مدالی غیر از مدال آسیایی نتوانسته بودم بگیرم. خدا را شکر که امروز توانستم طلای المپیک را به دست آورم.

قهرمان وزنه‌برداری المپیک ریو درباره عملکردش در حرکت یک ضرب بیان کرد: به نظر خودم در یک ضرب خیلی خوب کار کردم. من با آن همه مشکلات و سختی‌هایی که پشت سر گذاشتم، باید بگویم که جنازه‌ام به المپیک رسید. من در کلمبیا ۱۸۰ کیلوگرم در دو ضرب زدم و آن موقع به خودم گفتم که چطور می‌خواهم در المپیک وزنه بزنم و واقعا ناامید بودم.

وزنه‌بردار دسته ۹۴ کیلوگرم ایران با اشاره به اینکه توانسته اولین مدال المپیک استان اصفهان را بگیرد، گفت: خدا را شکر که خوش‌رنگ‌ترین مدال را برای استان اصفهان گرفتم. مسئولان نیز دیگر خودشان مرام دارند و می‌دانند که باید چطور رسیدگی کنند.