ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : سه شنبه, ۱ اسفند , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۲۱:۳۳
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / ورزش > حذف ناباورانه احسان حدادی از المپیک / احسان حدادی دچار غرور کاذب شده بود

حذف ناباورانه احسان حدادی از المپیک / احسان حدادی دچار غرور کاذب شده بود

مجله اینترنتی نکته نیوز : کداستان افول حدادی از جایی آغاز شد که پس از کسب مدال نقره المپیک لندن، او در دام حاشیه‌ها گرفتار شد. احسان حدادی که یکی از پرامیدترین ورزشکاران کشورمان برای کسب ...

مجله اینترنتی نکته نیوز : کداستان افول حدادی از جایی آغاز شد که پس از کسب مدال نقره المپیک لندن، او در دام حاشیه‌ها گرفتار شد.
احسان حدادی که یکی از پرامیدترین ورزشکاران کشورمان برای کسب مدال المپیک بود نه تنها دستش به مدال نرسید که عملکرد دور از انتظارش باث شد در جایگاه ۲۴ پرتاب دیسک المپیک قرار بگیرد.

AndroidOnlineNewsImage.aspx
او پس از اینکه نتوانست به مرحله بعدی مسابقات پرتاب دیسک المپیک راه پیدا کند در جمع خبرنگاران اظهار داشت که مصدومیت باعث شد نتواند پرتاب‌های خوبی داشته باشد.
در این که احسان حدادی دچار یک مصدومیت کهنه است هیچ شکی وجود ندارد. اما داستان افول حدادی از جایی آغاز شد که پس از کسب مدال نقره المپیک لندن، او در دام حاشیه‌ها گرفتار شد و هر روز یک خبر جدید درباره این حاشیه‌ها منتشر می‌شد.

نکته دیگری که در ناکامی حدادی دخیل بود نداشتن مربی اختصاصی در طول ۳ سال پس از المپیک لندن بود. تنها در چند ماه گذشته یک مربی روس برای حدادی در نظر گرفته شده بود که نمی‌توان انتظار داشت در این مدت کم این مربی بتواند کار خاصی انجام دهد. حدادی برای المپیک لندن از جیب خودش برای مربی خارجی هزینه می‌کرد و دستمزد مربیانش را خودش پرداخت می‌کرد اما او این‌بار چنین کاری نکرد و تاوان آن را هم پرداخت کرد.

نکته پایانی اینکه حدادی به دلیل مدال نقره‌‌ای که در المپیک لندن کسب کرده بود دچار یک غرور کاذب شده بود و همین غرور کاذب باعث شد او همچون المپیک پکن با یک نتیجه ضعیف به کار خود در المپیک ریو پایان دهد.