ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : دوشنبه, ۳۰ بهمن , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۱۶:۱۰
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / ورزش > اظهارات سرمربی تیم والیبال بعد از اولین شکست!

اظهارات سرمربی تیم والیبال بعد از اولین شکست!

اظهارات سرمربی تیم والیبال بعد از اولین شکست! سرمربی و کاپیتان تیم ملی والیبال ایران پس از شکست مقابل آرژانتین در نشست خبری ظاهر شدند.   به گزارش نکته نیوز به نقل از فارس، رائول لوزانو پس ...

اظهارات سرمربی تیم والیبال بعد از اولین شکست!

سرمربی و کاپیتان تیم ملی والیبال ایران پس از شکست مقابل آرژانتین در نشست خبری ظاهر شدند.
  ۶۳۶۰۰۴۶۳۱۳۹۰۹۰۵۹۹۸

به گزارش نکته نیوز به نقل از فارس، رائول لوزانو پس از شکست ۳ بر صفر تیم ملی والیبال ایران برابر آرژانتین در نشست خبری حاضر شد و اظهار داشت: مسابقه خوبی بود. من امیدوارم بتوانم بازیکنانم را برای بازی بعد ریکاوری کنم.

وی ادامه داد: آرژانتین کشورم است و به خاطر پیروزی‌شان به این تیم تبریک می‌گویم. این اولین باری است که در المپیک برابر آرژانتین بازی می‌کنم.

لوزانو در ارتباط با این سوال که آیا اولین تجربه در المپیک تاثیری روی این نتیجه داشت یا خیر، گفت: موضوع ما امشب روانی نبود و اولین حضور دلیل باخت نبود. مشکل ما تکنیکی و تاکتیکی بود.

سرمربی تیم ملی والیبال ایران در ارتباط با حریف بعدی ایران نیز گفت: من لهستان را آنالیز کرده‌ام. آنها تیم خوبی هستند و امیدوارم که بازی خوبی در دومین قدم داشته باشیم.

همچنین سعید معروف پس از شکست ۳ بر صفر تیم ملی والیبال ایران برابر آرژانتین در نشست خبری حاضر شد و اظهار داشت: بازی سختی مقابل آرژانتین داشتیم و می‌توانستیم بهتر شروع کنیم، اما نشد.

وی ادامه داد: حریف ما در سرویس قوی بود و من به آنها تبریک می‌گویم. امیدوارم برای بازی بعد بهتر باشیم.