تمدید مربیگری برانکو برای پرسپولیس با یک قرار داد نجومی دیگر Reviewed by Momizat on . شنیده ها حکایت از یک رقم نجومی برای قرارداد کادر فنی پرسپولیس دارد.       به گزارش نکته نیوز : برانکو ایوانکوویچ که سال قبل به پرسپولیس آمد عملکرد مناسبی همراه شنیده ها حکایت از یک رقم نجومی برای قرارداد کادر فنی پرسپولیس دارد.       به گزارش نکته نیوز : برانکو ایوانکوویچ که سال قبل به پرسپولیس آمد عملکرد مناسبی همراه Rating:
شما اینجا هستید: خانه » ورزش » تمدید مربیگری برانکو برای پرسپولیس با یک قرار داد نجومی دیگر

تمدید مربیگری برانکو برای پرسپولیس با یک قرار داد نجومی دیگر

شنیده ها حکایت از یک رقم نجومی برای قرارداد کادر فنی پرسپولیس دارد.

 
تمدید مربیگری برانکو برای پرسپولیس با یک قرار داد نجومی دیگر

 
 

به گزارش نکته نیوز : برانکو ایوانکوویچ که سال قبل به پرسپولیس آمد عملکرد مناسبی همراه با این تیم داشت و این موضوع باعث شد تا مدیران پرسپولیس را متقاعد کند قرارداد این مربی کروات را تمدید کنند.

البته رقم قرارداد این مربی از همان فصل قبل باعث جنجال های زیادی شده بود و عده ای معتقد بودند که این مربی با رقم قراردادی نسبتا نجومی به پرسپولیس آمده است.عملکرد مناسب این مربی همراه با پرسپولیس در لیگ فصل گذشته باعث شد تا رقم تمدید قرارداد این مربی طبق شنیده ها یک رقم سنگین باشد.

شنیدیم رقم قرارداد دو ساله کادرفنی پرسپولیس با یک سری آپشن های مختلف مثل قهرمانی در ایران و صعود در آسیا به مبلغی در حدود ۱۰ میلیارد تومان خواهد رسید که در صورت تائید این موضوع باید اعلام کرد که رکورد رقم قرارداد مربیان شکسته شده است!

فعلا این رقم نجومی از سوی مدیران باشگاه رسما تایید نشده و باید منتظر واکنش آنها باشیم. ضمن اینکه باید دید در صورت تایید این رقم برای دو سال در نظر گرفته شده یا یک سال!

درباره نویسنده

تعداد نوشته ها : 17272

ارسال یک دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.