ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : چهارشنبه, ۲۲ آذر , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۰۱:۲۴
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / ورزش > اینجا ایران است یا استرالیا؟

اینجا ایران است یا استرالیا؟

استرالیایی‌ها حضور پررنگ تماشاگران ایرانی برای حمایت از تیم ملی کشورشان را باور ندارند به طوریکه روزنامه «سیدنی مورنینگ هیراله» اعتراف کرد این تعداد تماشاگر در ملبورن را به غیر از بازی‌های استرالیا نمی‌توان یافت. این ...

13931021000643_PhotoA

استرالیایی‌ها حضور پررنگ تماشاگران ایرانی برای حمایت از تیم ملی کشورشان را باور ندارند به طوریکه روزنامه «سیدنی مورنینگ هیراله» اعتراف کرد این تعداد تماشاگر در ملبورن را به غیر از بازی‌های استرالیا نمی‌توان یافت.

این روزنامه ادامه داد: در آخرین بازی که ایران در ملبورن بازی کرد در مرحله مقدماتی جام جهانی 1998 بود که در آن دیدار ایرانی‌ها با لباس‌های سفید حاضر شدند که برای آنها بسیار خوشایند است. بعد از آن و پس از 18 سال ایرانی‌های مقیم استرالیا در ورزشگاه حضور پررنگی داشتند جالب اینجا بود که بحرین حتی یک تماشاگر هم نداشت.

این روزنامه معروف نوشت: تمام خیابان‌های ملبورن پر از تماشاگران ایرانی بود که با فریادهای خودشان از تیم ملی کشورشان حمایت می کردند. آنها مدام فریاد می زدند که ایران در رنکینگ آسیا تیم اول است.

هواداران ایرانی حتی زمانی که داور استرالیایی یک گل از تیمشان را قبول نکرد ناراحت نشدند و تا پایان بازی به حمایت‌های خود ادامه دادند.