ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : سه شنبه, ۲۶ دی , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۱۷:۰۶
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / ورزش > بعد از تیم ملی نوجوانان و امید، جوانان هم حذف شدند

بعد از تیم ملی نوجوانان و امید، جوانان هم حذف شدند

تیم ملی جوانان فوتبال ایران ساعت 12 و 30 دقیقه امروز در دومین دیدار خود مقابل یمن در مرحله گروهی رقابت‌های قهرمانی زیر 19 سال آسیا - 2014 میانمار به میدان رفت. ایران در این مسابقه ...

تیم ملی جوانان فوتبال ایران ساعت 12 و 30 دقیقه امروز در دومین دیدار خود مقابل یمن در مرحله گروهی رقابت‌های قهرمانی زیر 19 سال آسیا – 2014 میانمار به میدان رفت.

ایران در این مسابقه با نتیجه یک بر صفر شکست خورد.

شاگردان علی دوستی در دیدار اول خود به مصاف تایلند رفتند که با نتیجه 2 بر یک شکست خوردند.

با توجه به اینکه یمن و میانمار هم در دیدار اول خود به تساوی رسیده بودند انتظار می‌رفت که ایران با کسب پیروزی در بازی دوم خود به بازی‌ها بازگردد.

در نیمه اول این بازی یمن بازی بهتری از ایران ارائه کرد و در دقیقه 5 توانست توسط  احمد السروری به گل برسد.

در نیمه دوم ایران تلاش زیادی برای زدن گل تساوی کرد اما یمن هم روی ضد حملات بسیار خطرناک ظاهر می‌شد.

با احتساب این نتایج یمن با کسب 4 امتیاز در صدر جدول قرار گرفت. تایلند با 3 امتیاز در رده دوم، میانمار با یک امتیاز در رده سوم و ایران هم بدون امتیاز در رده چهارم قرار دارد. با احتساب این نتایج حذف ایران قطعی شد.

تایلند و یمن در بازی دوم خود از ساعت 15 و 30 امروز به مصاف یکدیگر می‌روند.

در حالیکه قبل از این مسابقات گروه ایران بسیار ساده قلمداد می‌شد شاگردان علی دوستی عملکرد بسیار بدی از خود ارائه دادند و حذفی زودهنگام داشتند.

بعد از حذف تیم ملی نوجوانان از رقابت‌های قهرمانی نوجوانان آسیا و نتایج بسیار ضعیف تیم ملی امید در بازی‌هایی آسیایی این کارنامه ضعیف با حذف تیم ملی جوانان کامل شد تا روزهای بد کمیته جوانان و تیم‌های پایه ادامه داشته باشد.