ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : پنجشنبه, ۲۷ مهر , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۲۳:۴۱
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / ورزش > هشدار علی دایی به حاشه سازان

هشدار علی دایی به حاشه سازان

علی دایی پس از جدایی از پرسپولیس ترجیح داده سکوت کند. سکوتی که البته شایعاتی را به دنبال داشته است. او امروز به بهانه همین شایعات پاسخگوی سوالات ما بود:  دوری از فوتبال و سکوت.این ماجرا ...

13930604000335_PhotoA

علی دایی پس از جدایی از پرسپولیس ترجیح داده سکوت کند. سکوتی که البته شایعاتی را به دنبال داشته است. او امروز به بهانه همین شایعات پاسخگوی سوالات ما بود:

 دوری از فوتبال و سکوت.این ماجرا تا کجا ادامه دارد؟

دایی: ترجیح داده‌ام استراحت کنم. سکوتم هم فقط به خاطر آرامش تیم پرسپولیس و هواداران عزیز است همانگونه که سه سال قبل هم که از پرسپولیس رفتم درباره این تیم حرفی نزدم و اگر جایی هم بحثی به میان آمد من شروع کننده بحث نبودم.

بحث پیشنهادات سایر باشگاه‌ها صحت دارد؟

دایی: همانطور که گفتم ترجیح می‌دهم استراحت کنم.

نتایج اخیر پرسپولیس را دنبال می‌کنید؟

دایی: برای پرسپولیس و هوادارانش بهترین‌ها را آرزو دارم.

عدم پیگیری مطالبات‌تان باعث شده که شایعاتی رقم بخورد. مثلا امروز یکی از روزنامه‌ها نوشته بود شما پول‌تان را اول فصل دریافت کرده‌اید و طلبی ندارید به همین دلیل هم پیگیری نمی‌کنید؟

دایی: اتفاقا همین نیم ساعت پیش با وکیلم در رابطه با همین مطلب که در یک روزنامه منتشر شده صحبت کردم. انگار برخی می‌خواهند از سکوتم سوءاستفاده کنند. همین فردا علیه این روزنامه که قبلا هم سابقه محکومیت توسط من را داشته است که در همان زمان با وساطت برخی دوستان رضایت دادم شکایت خواهم کرد تا شایعه‌سازان بدانند هرکس به دنبال بیان دروغ‌گویی باشد باید در برابر قانون پاسخگو باشد. اینکه من چقدر پول گرفته‌ام در باشگاه به طور شفاف مشخص است. من هنوز بابت فصل قبلم طلب دارم اما یک کلام حرف نزده‌ام آن وقت می‌نویسند پول این فصلم را هم ابتدای فصل گرفته‌ام. امیدوارم برای این حرف‌هایشان سند و مدرک داشته باشند چون اصلا کوتاه نخواهم آمد. من برای رسانه‌ها احترام خاصی قائلم اما این نوع نشر اکاذیب فقط علیه من نیست بلکه باعث می‌شود بازیکنانی که با من کار می‌کردند هم تصور کنند من پولم را گرفته‌ام. این عین ناجوانمردی است.

 چرا پاسخ تماس‌های سیاسی را نداده‌اید؟

دایی: ایشان نگفته من پاسخ تماس‌هایش را نداده‌ام، بلکه اعلام کرده که وقتی برای جلسه تعیین نکرده‌ام. در شرایط فعلی که باشگاه مسائل مهم‌تری دارد ترجیح داده‌ام دنبال این موضوع نباشم. در همان جلسه‌ای که با نماینده من هم داشته‌اند گفته شده که نه دنبال شکایت هستم و نه برای توافق شرط خاصی دارم. همان جا هم کلیات مشخص شده است.