ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : شنبه, ۳۰ دی , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۱۶:۵۹
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / ورزش > معمارزاده ۴ – دنیزلی ۲ / پرسپولیس، آبادان را برزیل کرد

معمارزاده ۴ – دنیزلی ۲ / پرسپولیس، آبادان را برزیل کرد

  به گزارش خبرآنلاین؛ پرسپولیس بازی با نفت را از همان دقایق اول باخت؛ از همان زمانی که فونیکه سی گل اول نفت را وارد دروازه پرسپولیس کرد. از همان دقایق پرسپولیس بد بازی می‌کرد و ...

معمارزاده ۴ - دنیزلی ۲ / پرسپولیس، آبادان را برزیل کرد

 

به گزارش خبرآنلاین؛ پرسپولیس بازی با نفت را از همان دقایق اول باخت؛ از همان زمانی که فونیکه سی گل اول نفت را وارد دروازه پرسپولیس کرد. از همان دقایق پرسپولیس بد بازی می‌کرد و بدتر از همه، میثاق معمارزاده بود که با عملکرد ضعیفش یک تنه صنعت نفت را برنده مسابقه کرد. میثاق معمارزاده از یک زاویه سه بار گل خورد که دو گل آن از روی ضربه کاشته بود و گل سوم هم شوتی بود که بازیکن نفت از پشت محوطه جریمه زد و میثاق با دفع ناقص خود، توپ را جلوی پای فونیکه سی انداخت تا این مهاجم خارجی لیگ برتر، سومین گلش را بزند. فونیکه سی که تا قبل از این مسابقه 12 گله بود، با عملکرد ضعیف معمارزاده 15 گله شد. پرسپولیس نیمه اول را با شکست 3 بر یک پشت سر گذاشت.

پرسپولیس در نیمه دوم هم یک گل دیگر خورد تا باخت این تیم برای هوادارانش قطعی شود. گرچه پرسپولیس زمان نسبتا زیادی برای جبران نتیجه داشت اما آن‌ها طوری بازی می‌کردند که کسی انتظار تغییر نتیجه را نداشت. البته محمد نوری در دقیقه 85 گل دوم پرسپولیس را زد اما با این حال تیم دنیزلی با تفاضل دو گل بازی را به صنعت نفت آبادان باخت تا سنگین‌ترین شکست دنیزلی رقم بخورد.

43 43

 

دانلود دانلود