ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : سه شنبه, ۱ اسفند , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۰۹:۴۲
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / جام جهانی فوتبال, ورزش > حاشیه‌های جالب جنسی در جام‎جهانی

حاشیه‌های جالب جنسی در جام‎جهانی

فعالیت جنسی فوتبالیست‌ ها در جام‌ جهانی! اخبار جام جهانی 2014 ايران مطلب : جام جهانی فوتبال به نیمه راه خود رسیده است. مسابقاتی که از 12 ژوئن شروع شده و تا 13 جولای ادامه خواهد ...

77841-231987-1401174228

فعالیت جنسی فوتبالیست‌ ها در جام‌ جهانی!

 اخبار جام جهانی 2014 ايران مطلب : جام جهانی فوتبال به نیمه راه خود رسیده است. مسابقاتی که از 12 ژوئن شروع شده و تا 13 جولای ادامه خواهد داشت. روزنامه «موندو دپورتیوو» اسپانیا به یک موضوع حاشیه ای جالب در جریان جام جهانی پرداخته است؛ زندگی جنسی بازیکنان حاضر در این جام.

به گزارش آی‌اسپورت، زندگی جنسی بازیکنان حاضر در این جام که بعضا تا 40 روز باید در اردوهای تیم ملی بمانند تبدیل به یکی از دغدغه های اصلی مربیان حاضر در این جام شده است. برخی از مربیان به بازیکنان خود اجازه این کار را داده اند و برخی هم خیر. به طور مثال اوئیس فلیپه اسکولاری سرمربی برزیل به بازیکنان خود این اجازه را داده است که روزهای استراحت خود را در کنار همسر یا نامزد خود حضور داشته باشند.

دل‌بوسکه و یواخیم لو به بازیکنان خود در طول رقابت‌ها برای چند ساعت اجازه فعالیت جنسی می‌دادند که البته روز قبل از مسابقه، این کار ممنوع بود. جالب اینکه مربیان تیم های آمریکا، استرالیا، ایتالیا، انگلیس، سوئیس، هلند و اروگوئه هیچ‌گونه ممنوعیتی برای بازیکنان خود در این زمینه ایجاد نکردند.

همچنین هستند مربیانی که یک سری محدودیت های عجیب برای بازیکنان خود در زمینه فعالیت جنسی ایجاد کرده اند. به طور مثال سرمربی نیجریه فقط به برخی از بازیکنان خود اجازه این کار را داده است. دیدیه دشان سرمربی فرانسه نیز در هفته، یک روز را برای بازیکنان خود در نظر گرفته که بتوانند به امور جنسی خود بپردازند. او در این مورد گفته: “نمی خواهم بازیکنان من تصور کنند که در اردو، ایزوله شده اند.”

برخی از مربیان نیز به گونه ای دیگر عمل کردند. مثلا مارک ویلموتس سرمربی بلژیک به بازیکنان خود گفته است که در صورت رسیدن به مرحله نیمه نهایی جام جهانی اجازه می دهد همسر یا نامزد خود را به اردوی تیم بیاورند. بلژیک در صورت برتری بر آمریکا در یک هشتم با برنده آرزانتین و سوئیس در یک چهارم روبرو خواهد شد.

سرمربی کاستاریکا نیز در صورت صعود این تیم به یک هشتم اجازه این کار را صادر می کرد. اما میگل اررا سرمربی مکزیک اعلام کرده که هیچ فوتبالیسیتی، 40 روز بدون داشتن فعالیت جنسی نمی میرد و هرگونه اقدام جنسی را ممنوع کرده است. سال گذشته جاناتان دوس سانتوس در اردوی زیر 22 ساله‌های این کشور اقدامات خلاف قوانین کرده بود که جنجال زیادی را در پی داشت. همچنین سرمربیان بوسنی، روسیه و شیلی نیز عقیده ای همچون مربی مکزیک دارند.