ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : دوشنبه, ۳۰ بهمن , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۲۳:۴۴
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / ورزش > راز گریه‌ تیموریان در بازی با بوسنی فاش شد

راز گریه‌ تیموریان در بازی با بوسنی فاش شد

هافبک تیم ملی فوتبال کشورمان در خصوص اشک‌هایی که پس از دیدار با بوسنی ریخت، توضیحاتی ارائه داد. به گزارش جهان به نقل از تسنیم، آندرانیک تیموریان پس از سوت پایان دیدار تیم ملی کشورمان مقابل ...

هافبک تیم ملی فوتبال کشورمان در خصوص اشک‌هایی که پس از دیدار با بوسنی ریخت، توضیحاتی ارائه داد.
راز گریه‌ تیموریان در بازی با بوسنی فاش شد

به گزارش جهان به نقل از تسنیم، آندرانیک تیموریان پس از سوت پایان دیدار تیم ملی کشورمان مقابل بوسنی‌وهرزگوین در رقابت‌های جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل به شدت ناراحت بود و در زمین مسابقه اشک می‌ریخت که گریه‌هایش مورد توجه هواداران قرار گرفت.

تیموریان پس از بازگشت تیم ملی از برزیل در توضیح این رفتارش گفت: من سال ۲۰۰۶ هم با تیم ملی در جام جهانی حضور داشتم و این مسابقات را تجربه کردم. می‌دانم که ما در چه جایگاهی قرار گرفته بودیم و واقعاً جام جهانی میدان بزرگی است. در آن لحظه که گریه می‌کردم، ذهنیتم این بود که ما اگر می‌توانستیم برابر بوسنی به پیروزی برسیم و به دور دوم راه پیدا کنیم، برای آینده فوتبال ما بسیار خوب می‌شد.

وی افزود: اگر به مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی می‌رفتیم، مطمئناً ۷،۸ بازیکن کشورمان به راحتی جذب تیم‌های خوب اروپایی می‌شدند و می‌توانستند به تیم‌های بزرگی بپیوندند اما این اتفاق رخ نداد. متاسفانه ما شانس حضور در مرحله یک هشتم نهایی را از دست دادیم و اشک‌های من فقط به این دلیل بود.