ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : جمعه, ۲۹ دی , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۱۳:۰۴
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / ورزش > تقسیم کار جالب در مس سرچشمه؛ ارنج و تمرین با ساکت، مصاحبه با شرفی/ اصغر شرفی:هم دایی دنبال برد است ، هم من

تقسیم کار جالب در مس سرچشمه؛ ارنج و تمرین با ساکت، مصاحبه با شرفی/ اصغر شرفی:هم دایی دنبال برد است ، هم من

به گزارش خبرآنلاین ؛ اتفاقات این روزهای باشگاه مس سرچشمه هم در نوع خود ، کم جالب نیست! اصغر شرفی که تیمش با اختلاف در قعر جدول قرار گرفته ، پس از منتفی شدن بحث ...

تقسیم کار جالب در مس سرچشمه؛ ارنج و تمرین با ساکت، مصاحبه با شرفی/ اصغر شرفی:هم دایی دنبال برد است ، هم من

به گزارش خبرآنلاین ؛ اتفاقات این روزهای باشگاه مس سرچشمه هم در نوع خود ، کم جالب نیست! اصغر شرفی که تیمش با اختلاف در قعر جدول قرار گرفته ، پس از منتفی شدن بحث حضور ابراهیم قاسمپور قرار است صاحب مربی جدیدی شود. ساکت الهامی دستیار سال قبل مرفاوی در مس ، گزینه جدید مسی هاست. او که با اختیاراتی نزدیک به سرمربی کنار دست اصغر شرفی قرار می گیرد ، هم تیم را ارنج خواهد کرد و هم تمرینات را بر عهده می گیرد و انگار فقط بحث مصاحبه هاست که در اختیار شرفی می ماند. اصغر شرفی که تیمش فردا با راه آهن علی دایی بازی دارد درباره این تغییرات به خبرآنلاین می گوید:« البته هنوز هیچ چیز قطعی نشده چون هنوز ما با ساکت صحبتی نداشتیم و او هنوز به جمع مان اضافه نشده تا مشخص کنیم تقسیم وظایف مان به چه شکلی خواهد بود. قرار است تا قبل زا بازی با راه آهن ما با هم حرف بزنیم و بعد همه چیز مشخص خواهد شد. » شرفی در ادامه درباره بازی با راه آهن هم می گوید:« همه بازي‌ها حساس است و اين بازي هم حساسيت‌هاي خاص خودش را دارد. الان ديگر همه بازي‌ها سخت شده ولي ما بايد حتما اين مسابقه را ببريم. ما آماده نبرد با راه آهن هستيم و به يك برد احتياج داريم تا تيم را از اين برزخ بيرون بياوريم.»
اودر مورد رويارويي با علي دايي اشاره دارد:«تيم علي دايي هم احتياج به اين دارد كه خوب بازي كند و سه امتياز را بگيرد. هم او به دنبال برد در اين ديدار است و هم من و حالا بايد ديد كداميك از ما در نهايت برنده اين بازي خواهد شد.»
سرمربي مس سرچشمه در پاسخ به اين سوال كه آيا تيم شما در نهايت در ليگ برتر خواهيد ماند تأكيد مي‌كند:« فكر مي‌كنم ديگر اين سوال تكراري شده باشد و همه خبرنگاران چنين چيزي را از من مي‌پرسند. من هم بايد بگويم كه نهايت تلاش خود را انجام خواهيم داد تا در ليگ برتر بمانيم و براي انجام اين كار بايد نهايت توان خود را به خرج بدهيم.»

4141

دانلود دانلود