ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : دوشنبه, ۳۰ بهمن , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۲۳:۲۲
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / جام جهانی فوتبال, ورزش > مرگ جوان 25 ساله برای تماشای فوتبال

مرگ جوان 25 ساله برای تماشای فوتبال

پزشکان چینی شب‌نشینی تا پاسی از شب برای تماشای فوتبال را عامل مرگ ناگهانی یک جوان 25 ساله در این کشور اعلام کردند پزشکان بیمارستان محلی شهر «شوژو» در چین اعلام کردند که جسد این مرد ...

جام جهانی
پزشکان چینی شب‌نشینی تا پاسی از شب برای تماشای فوتبال را عامل مرگ ناگهانی یک جوان 25 ساله در این کشور اعلام کردند

 

پزشکان بیمارستان محلی شهر «شوژو» در چین اعلام کردند که جسد این مرد ساعات اولیه بامداد شنبه در اتاق‌نشیمن و در حال تماشای فوتبال کشف شد. این در حالیست که هنگام کشف جسد وی، کانال تلویزیون همچنان روی شبکه پخش فوتبال بود.

پزشکان بیمارستان عمومی «شیانگ چنگ» که جسد این مرد به آنجا منتقل شد، احتمال داده‌اند دلیل مرگ این جوان شب‌نشینی‌های مداوم تا پاسی از شب برای مشاهده مسابقات فوتبال جام جهانی باشد.

ساعت پخش این مسابقات که به میزبانی برزیل برگزار می‌شود به علت اختلاف زمانی زیاد در چین به پاسی از شب کشیده می‌شود و مردم مجبورند تا نیمه‌های شب و نزدیک صبح به تماشای فوتبال بنشینند.

به گزارش خبرگزاری شینهوآ، با وجود آنکه پزشکان هنوز علت مرگ این جوان را به طور دقیق تشخیص نداده‌اند اما خستگی مفرط یا حمله قبلی را عامل احتمالی آن می‌دانند. آنها به طرفداران فوتبال توصیه کردند به شدت مراقب سلامتی خود باشند.

چین اگرچه نماینده‌ای را در جام جهانی 2014 برزیل ندارد اما مردم این کشور بدون توجه به این مساله از نیمه شب تا ساعت 6 بامداد بیدار می‌مانند تا بازی‌ها را به صورت مستقیم تماشا کنند.