ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : سه شنبه, ۳ بهمن , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۲۲:۰۴
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / ورزش > دستیار آلمانی استیلی روی دست پرسپولیس ماند/ رویانیان مشاوره های فنی سومدیک را به چه کسی منتقل می کند؟

دستیار آلمانی استیلی روی دست پرسپولیس ماند/ رویانیان مشاوره های فنی سومدیک را به چه کسی منتقل می کند؟

به گزارش خبرآنلاین ؛ باشگاه پرسپولیس در آخرین نشست خود با مربی آملمانی به او اعلام کرد درصورتی که خواهان گرفتن مبلغ قراردادش است باید در مقام مشاور فنی و با شرایط اعلامی باشگاه به ...

به گزارش خبرآنلاین ؛ باشگاه پرسپولیس در آخرین نشست خود با مربی آملمانی به او اعلام کرد درصورتی که خواهان گرفتن مبلغ قراردادش است باید در مقام مشاور فنی و با شرایط اعلامی باشگاه به کارش ادامه بدهد. سومدیک که در ابتدای فصل با این جمله معروف استیلی که :« دستیاری می آورم در حد کارلوس کروش» به پرسپولیس اضافه شده بود به دردسر بزرگ مدیران جدید این باشگاه بعد از رفتن استیل تبدیل شده است فسخ یک طرفه قرارداد این مربی جرایم سنگین فیفا را در پی خواهد داشت و پرونده پرسپولیس هم این قدر در کمیته قضایی فیفا سنگین است که شکایت ها از این تیم تقریبا بدون  رسیدگی با حکم محکومیت تیم تهرانی به پایان می رسد. به همین دلیل مدیران تیم سرخپوش با اتخاذ تصمیمی دقیق به مرد آلمانی پیشنهاد  داده اند متممی جدید را برای فعالیت تا پایان فصل امضا کند که قراردادش را کاهش می دهد و او نکات فنی اش از تماشای بازی های پرسپولیس را به رویانیان خواهد داد. سومدیک که حاضر به گرفتن نیمی از مبلغ قراردادش نشده ، اگر چه تا همین جا هم ضرری بزرگ برای پرسپولیس محسوب می شود اما شاید امروز این متمم را امضا کند تا 6 ماه کم دردسر را برای گرفتن حقوقی بدون کار در تهران و در ازای زندگی در هتلی 5 ستاره ، در پیش داشته باشد. البته حسن این اتفاق برای پرسپولیس پیشگیری از محرومیتی بین المللی است که برای شان دردسرساز می تواند باشد.

4141