ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : شنبه, ۳۰ دی , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۲۱:۰۰
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / ورزش > دعوت رسمی دنیزلی از هواداران پرسپولیس/ فردا حداقل ۵۰ هزار نفرتان در آزادی باشید

دعوت رسمی دنیزلی از هواداران پرسپولیس/ فردا حداقل ۵۰ هزار نفرتان در آزادی باشید

به گزارش خبرآنلاین ؛ مصطفی دنیزلی آماده است در دومین دیدار خانگی اش ، دومین 3 امتیاز کامل را برای پرسپولیس کسب کند. او البته برای رسیدن به این موفقیت نیاز به حضور پرشور هواداران ...

دعوت رسمی دنیزلی از هواداران پرسپولیس/ فردا حداقل ۵۰ هزار نفرتان در آزادی باشید

به گزارش خبرآنلاین ؛ مصطفی دنیزلی آماده است در دومین دیدار خانگی اش ، دومین 3 امتیاز کامل را برای پرسپولیس کسب کند. او البته برای رسیدن به این موفقیت نیاز به حضور پرشور هواداران تیمش دارد.
دنیزلی در کنفرانس خبری قبل از بازی مس سرچشمه گفت:«شاید خیلی ها فکر کنند کار ساده ای در پیش داریم اما من می دانم که بايد خيلي بيشتر تمركز كنيم و كارمان را با قدرت بالايي انجام دهيم. و از اينجا هم مي‌خواهم دوباره تذكر بدهم كه هر بازي براي ما از حداكثر اهميت برخوردار است. تيم مس در حال حاضر در امتحان مرگ و زندگي قرار دارد و به هر حال هنوز اميدهاي زيادي دارند. به همين خاطر آنها خودشان را آماده مي‌كنند كه از چنين بازي‌هايي امتياز بگيرند. من هم تذكر لازم را به بازيكنان‌مان درباره اين بازي داده‌اممس برای مرگ و زندگی می جنگد پس ترسی از بازی انتحاری ندارد. آنها برای امید به آینده داشتن ، ریسک می کنند و این کار ما را دشوار می کند.»
پرسپولیس دنیزلی امسال هم مثل سابق خوب گل می زند اما مثل آب خوردن هم گل می خورد ، دنیزلی در این باره می گوید:« بله ما خیلی ساده گل می زنیم اما راحت هم گل می خوریم. این اصلا خوب نیست. چيزي كه ما مي‌خواهيم بدست بياوريم اين است كه راحت گل بزنيم و سخت گل بخوريم كه البته هنوز نتوانسته‌ايم به اين خواسته خود دست پيدا كنيم. البته بازيكنان‌مان روز به روز با من هماهنگ‌تر مي‌شوند و مي‌توانيم آينده خوبي را شاهد باشيم. »
و سپس بحث اصلی درباره تماشاگران مطرح می شود و دنیزلی می گوید:« نمي‌توانم عدد بگويم؛ اما اينكه تعداد آنها از بازي اول در ورزشگاه آزادي بيشتر خواهد بود قطعي است.من از آنها دعوت می کنم که از همین بازی فردا برای پیروزی تیم شان به ورزشگاه بیایند و حداقل نمی از ورزشگاه را پر کنند. هدف ما اين است كه حتي بالاتر از 50 هزار نفر را به ورزشگاه بياوريم. يكي از مهم‌ترين قسمت‌هاي زيبايي فوتبال همين تماشاگران هستند. وقتي بهترين فوتبال دنيا هم در يك ورزرشگاه خالي از تماشاگر برگزار شود آن بازي زياد زيبا نخواهد بود. »
4141

دانلود دانلود