ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : سه شنبه, ۳ بهمن , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۱۵:۳۴
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / ورزش > شکست استقلال در سنگلاخ حافظیه/ تراکتور به یکقدمی صدر رسید

شکست استقلال در سنگلاخ حافظیه/ تراکتور به یکقدمی صدر رسید

به گزارش خبرآنلاین ؛ در ادامه بازی های لیگ برتر ، استقلال صدرنشین که نیم فصل دوم را خوب شروع نکرده است از چهارمین بازی متوالی نیم فصل دومش هم امتیازی بدست نیاورد. این بار ...

شکست استقلال در سنگلاخ حافظیه/ تراکتور به یکقدمی صدر رسید

به گزارش خبرآنلاین ؛ در ادامه بازی های لیگ برتر ، استقلال صدرنشین که نیم فصل دوم را خوب شروع نکرده است از چهارمین بازی متوالی نیم فصل دومش هم امتیازی بدست نیاورد. این بار در شیراز و برابر فجرسپاسی در زمینی که به تنها چیزی که شباهت نداشت ، زمین چمن فوتبال بود ، استقلال مقهور هنرنمایی مهدی رجب زاده شد. پرویز مظلومی که این بار تیمش را با چند تغییر تاکتیکی به زمین فرستاده بود ، در روزی که مشخص بود ساموئل بازیکن انگلیسی اش اصلا نمی فهمد روی چنین زمینی چه باید بکند در همان دقایق نخست بازی ، از حریف عقب افتاد. یک خطای پنالتی و ضربه رجب زاده ، شیرازی های قعر جدولی را پیش انداخت. دقایقی بعد استقلال صاحب یک پنالتی شد تا این بار جباری کار را به تساوی بکشد.

در نیمه دوم استقلال داشت بهتر بازی می کرد که دوباره دقیقه 83 رسید. این بار هم تراژدی بازی با مس برای استقلال تکرار شد . مهدی رجب زاده با ضربه ای استثنایی در خلاف جهت بازی ، توپ را به تور دروازه رحمتی چسباند و استقلال 3 امتیاز دیگر از دست داد. در تبریز اما تراکتورسازی با نتیجه 3 بر یک از سد داماش گذشت. سیاوش اکبرپور ، فرزاد حاتمی و رودریگو توزی برای تراکتور گل زدند و گل داماش را هم محمد غلامی زد.

در دیگر بازی ها ، فولاد در خانه به تیم بحران زده ذوب آهن باخت. مس با تساوی 2 بر 2 مقابل نفت آبادان متوقف شد. بازی ملوان و شاهین هم بدون گل به پایان رسید.

با این نتیجه ها تراکتورسازی فقط با استقلال یک امتیاز فاصله دارد.

4141

دانلود دانلود