ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : یکشنبه, ۱ بهمن , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۱۶:۲۳
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / ورزش > گلهای خاطره انگیز فرهاد مجیدی / به بهانه خداحافظی کاپیتان + فیلم

گلهای خاطره انگیز فرهاد مجیدی / به بهانه خداحافظی کاپیتان + فیلم

فرهاد مجیدی کاپیتان استقلال و یکی از محبوب ترین بازیکنان آبی ها سرانجام در سن 37 سالگی از استقلال و دنیای فوتبال خداحافظی کرد.   بازیکن شماره 7 استقلال یک بار در هفتمین روز از هفتمین ماه ...

فرهاد مجیدی کاپیتان استقلال و یکی از محبوب ترین بازیکنان آبی ها سرانجام در سن 37 سالگی از استقلال و دنیای فوتبال خداحافظی کرد.

 

بازیکن شماره 7 استقلال یک بار در هفتمین روز از هفتمین ماه سال 1391 تصمیم به خداحافظی گرفت اما به خاطر هواداران استقلال از تصمیمش منصرف شد و درنهایت به همراه استقلال جام قهرمانی را در آن فصل بالای سر برد.

 

نخستین تیم رسمی که فرهاد مجیدی در آن بازی کرد، تیم جوانان کشاورز بود. او بعد از مدتی بازی در این تیم به جوانان بهمن پیوست. پس از گذشت مدت زمان کوتاهی به طور قرضی برای بازی در مسابقات استانی به تیم پارچین پیوست. بعد از 8 ماه حضور قرضی در تیم پارچین، بهمن بار دیگر خواستار او شد و دوباره به این تیم بازگشت.

 

پس از آن مجیدی در سن 20 سالگی به استقلال پیوست.

 

الوصل، العین، الاهلی و النصر امارات، راپیدوین اتریش و الغرافه قطر تیم هایی هستند که اسطوره آبی ها در آن به میدان رفته است.

 

 

13920807000586_PhotoL_V

 

 

مجیدی به عنوان تنها بازیکن ایرانی به شمار می رود که در دوره جدید لیگ قهرمانان آسیا موفق شده جام قهرمانی را بالای سر ببرد. فرهاد مجیدی با به ثمر رساندن 23 گل در ادوار مختلف مسابقات جام باشگاه‌های آسیا هم اکنون رکورددار بهترین گلزن ایرانی در این مسابقات است.

 

سرانجام کاپیتان فرهاد مجیدی در 7 آبان ماه 92 در دیدار استقلال مقابل مس کرمان از دنیای فوتبال خداحافظی کرد.

 

[jwplayer mediaid=”41604″]