ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : شنبه, ۳۰ دی , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۱۶:۵۶
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / ورزش > انتظارها برای رای نهایی تخلفات داوری

انتظارها برای رای نهایی تخلفات داوری

دبیر هیئت رسیدگی به تخلفات حرفه‌ای فوتبال گفت: رای نهایی درباره پرونده مربوط به داوری در کمتر از ۱۰ روز آینده اعلام خواهد شد.     به گزارش نکته نیوز به نقل از تسنیم، علیرضا علیپور بعد از ...

دبیر هیئت رسیدگی به تخلفات حرفه‌ای فوتبال گفت: رای نهایی درباره پرونده مربوط به داوری در کمتر از ۱۰ روز آینده اعلام خواهد شد.

412035_899

 

 

به گزارش نکته نیوز به نقل از تسنیم، علیرضا علیپور بعد از نشست امروز هیئت رسیدگی به تخلفات حرفه‌ای فوتبال با محسن قهرمانی اظهار داشت: این پرونده هنوز در حال بررسی است و قبلا گفته بودم 10 روز زمان می‌برد که تاکنون 2 روز آن گذشته و البته شاید زودتر از آن 10 روز هم نتیجه را اعلام کنیم.

وی افزود: امروز محسن قهرمانی، مرتضی کریمی و کرمانشاهی در فدراسیون حضور پیدا کردند و اظهارات اولیه آنها را شنیدیم. دو جلسه مواجهه حضوری برگزار شده و نیاز به بررسی‌های بیشتری است.

دبیر هیئت رسیدگی به تخلفات حرفه‌ای فوتبال درباره اینکه گفته می‌شود این جلسات چندان جدی نیست و حاصل آن تنها محرومیت قهرمانی خواهد بود، گفت: اینها پیش قضاوت و بی‌انصافی محض است.

علیپور درباره اینکه تا چه اندازه به مقصر بودن این افراد اعتقاد دارد، تاکید کرد: این را مقام قاضی باید اعلام کند و ما تنها همه تلاش خود را انجام می‌دهیم تا حقی از کسی ضایع نشود.

وی درباره اینکه گفته می‌شود دامنه مشکلات داوری و برخی بحث‌ها مربوط به فساد در این زمینه بسیار پیچیده است، عنوان کرد: به این شدت که گفته می‌شود هم نیست.