بلند و کوتاه قد ترین بازیکنان لیگ جهانی والیبال Reviewed by Momizat on . یکی از نکات جالب و قابل توجه در خصوص مسابقه ایران و روسیه، حضور بلند قامت ترین و کوتاه قد ترین بازیکنان لیگ جهانی در این دو تیم است.     به گزارش نکته نیوز یکی از نکات جالب و قابل توجه در خصوص مسابقه ایران و روسیه، حضور بلند قامت ترین و کوتاه قد ترین بازیکنان لیگ جهانی در این دو تیم است.     به گزارش نکته نیوز Rating:
شما اینجا هستید: خانه » ورزش » بلند و کوتاه قد ترین بازیکنان لیگ جهانی والیبال

بلند و کوتاه قد ترین بازیکنان لیگ جهانی والیبال

یکی از نکات جالب و قابل توجه در خصوص مسابقه ایران و روسیه، حضور بلند قامت ترین و کوتاه قد ترین بازیکنان لیگ جهانی در این دو تیم است.

 

13920316000263_PhotoL
 
به گزارش نکته نیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران، یکی از نکات جالب و قابل توجه در خصوص مسابقه ایران و روسیه، حضور بلند قامت ترین و کوتاه قد ترین بازیکنان لیگ جهانی در این دو تیم است.
موزیریسکی از روسیه با قد دو مترو 18 سانتیمتر بلند قامت ترین بازیکن حاضر در لیگ جهانی 2013 به حساب می آید و فرهاد ظریف از ایران با قد یک مترو 65 سانتیمتر کوتاه قد ترین بازیکن این رقابت ها می باشد.
تقابل موزیریسکی که یک بازیکن سرعتی است و متولد 1988 با 72 باز ملی از روسیه و فرهاد ظریف که در پست لیبرو بازی می کند و متولد 1983 با 190 بازی ملی از ایران می تواند در بازی این دو تیم در نوع خود جالب و دیدنی باشد.
 
 

درباره نویسنده

تعداد نوشته ها : 18114

ارسال یک دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.