ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : جمعه, ۲۹ دی , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۰۱:۳۲
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / ورزش > استقلال، دومين تيم پرهوادار آسيا / تراکتورسازي رکورددار ميانگين تماشاگران

استقلال، دومين تيم پرهوادار آسيا / تراکتورسازي رکورددار ميانگين تماشاگران

تيم فوتبال استقلال در پايان مرحله يک هشتم نهايي ليگ قهرمانان آسيا به عنوان دومين تيم پرهوادار آسيا معرفي شد.   با پايان مرحله يک هشتم نهايي رقابت‌هاي ليگ قهرمانان آسيا، تيم استقلال از ايران با ...

تيم فوتبال استقلال در پايان مرحله يک هشتم نهايي ليگ قهرمانان آسيا به عنوان دومين تيم پرهوادار آسيا معرفي شد.

 
با پايان مرحله يک هشتم نهايي رقابت‌هاي ليگ قهرمانان آسيا، تيم استقلال از ايران با 155660 به عنوان دومين تيم پرهوادار قاره آسيا معرفي شد.

استقلال، دومين تيم پرهوادار آسيا / تراکتورسازي رکورددار ميانگين تماشاگران

به گزارش فارس، استقلالي‌ها که 3 ديدار در مرحله گروهي و يک ديدار هم در مرحله يک هشتم نهايي را ميزباني کرده بودند، در 4 ديدار خانگي به اين تعداد تماشاگر رسيدند تا به اين ترتيب در پايان مرحله اول حذفي به عنوان دومين تيم پرتماشاگر آسيا مشخص شوند.

گوانگژو چين با 159281 به عنوان پرهوادارترين تيم آسيا از 4 مسابقه شناخته شد و پس از استقلال نيز تراکتورسازي با 122269 تماشاگر از 3 بازي به عنوان سومين تيم پرتماشاگر آسيا معرفي شد.

از لحاظ ميانگين تماشاگر هم تراکتورسازي با ميانگين 40756 نفر در هر مسابقه از اين لحاظ در رده اول آسيا قرار گرفت و پس از اين تيم، تيم‌هاي گوانگژو و استقلال رده‌هاي دوم و سوم ايستادند.

همچنين ديدار تيم‌هاي استقلال و الهلال عربستان هم با حضور 80300 نفر همچنان به عنوان پرتماشاگرترين ديدار در رقابت‌هاي امسال ليگ قهرمانان آسيا به شمار مي‌رود.