هت‌تريک قهرماني استقلال در لیگ برتر با قلعه‌نويي + فیلم Reviewed by Momizat on . استقلال با برتري برابر فولاد قهرمان رقابت‌هاي ليگ برتر شد. از هفته سي و سوم رقابت‌هاي ليگ برتر فوتبال ايران دو تيم فولاد و استقلال در اهواز به مصاف يکديگر رفتند استقلال با برتري برابر فولاد قهرمان رقابت‌هاي ليگ برتر شد. از هفته سي و سوم رقابت‌هاي ليگ برتر فوتبال ايران دو تيم فولاد و استقلال در اهواز به مصاف يکديگر رفتند Rating:
شما اینجا هستید: خانه » ورزش » هت‌تريک قهرماني استقلال در لیگ برتر با قلعه‌نويي + فیلم

هت‌تريک قهرماني استقلال در لیگ برتر با قلعه‌نويي + فیلم

استقلال با برتري برابر فولاد قهرمان رقابت‌هاي ليگ برتر شد.

از هفته سي و سوم رقابت‌هاي ليگ برتر فوتبال ايران دو تيم فولاد و استقلال در اهواز به مصاف يکديگر رفتند که در پايان اين ديدار استقلال با تک گل جواد نکونام از روي نقطه پنالتي در دقيقه 19 موفق به شکست فولاد شد. در دقيقه 30 اين ديدار مهدي نوري براي فولاد يک ضربه پنالتي را از دست داد.

jam_hazfi.


استقلال با اين پيروزي 67 امتيازي شد و يک هفته پيش از پايان رقابت‌هاي ليگ برتر قهرماني خود را جشن گرفت. اين سومين قهرماني استقلال در رقابت‌هاي ليگ برتر است. در نيمه اول اين ديدار بازي نسبتا برابري از سوي دو تيم ارائه شد اما در نيمه دوم تيم فولاد نبض بازي را در دست گرفت و فرصت‌هاي خوبي را از دست داد. در يکي از اين موقعيت‌ها ايوب کلانتري با جاگذاشتن پژمان منتظري و علي حمودي پا به محوطه جريمه استقلال گذاشت و در موقعيتي مناسب به سمت دروازه استقلال شوت‌زني کرد که ضربه او را مهدي رحمتي با واکنشي زيبا راهي کرنر کرد.

همچنين در دقيقه 59 بختيار رحماني در موقعيت تک به تک با مهدي رحمتي با يک ضربه قوسي خواست دروازه استقلال را باز کند که ضربه اين بازيکن به شکلي خطرناک از بالاي دروازه استقلال راهي اوت شد.

 

[jwplayer mediaid=”18419″]

 

درباره نویسنده

تعداد نوشته ها : 17272

دیدگاه (2)

ارسال یک دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.