نامزدها و گلهای کاندیدا برای جایزه پوشکاش ۲۰۱۲ / فیلم Reviewed by Momizat on .   فدراسیون بین المللی فوتبال (فیفا) سه نامزد نهایی جایزه پوشکاش را برای زننده زیباترین گل سال 2012 معرفی کرد. به گزارش سایت این فدارسیون، این سه بازیکن ˈرا   فدراسیون بین المللی فوتبال (فیفا) سه نامزد نهایی جایزه پوشکاش را برای زننده زیباترین گل سال 2012 معرفی کرد. به گزارش سایت این فدارسیون، این سه بازیکن ˈرا Rating:
شما اینجا هستید: خانه » ورزش » نامزدها و گلهای کاندیدا برای جایزه پوشکاش ۲۰۱۲ / فیلم

نامزدها و گلهای کاندیدا برای جایزه پوشکاش ۲۰۱۲ / فیلم

نامزدها و  گلهای کاندیدا برای جایزه پوشکاش ۲۰۱۲ / فیلم

 

فدراسیون بین المللی فوتبال (فیفا) سه نامزد نهایی جایزه پوشکاش را برای زننده زیباترین گل سال 2012 معرفی کرد.

به گزارش سایت این فدارسیون، این سه بازیکن ˈرامادل فالکائوˈ مهاجم اتلتیکو مادرید،ˈنیمارˈ مهاجم سانتوسˈ و ˈمیروسلاو استاچˈ بازیکن فنرباغچه هستند.

فالکائو در مسابقات فصل جاری گل های بسیاری زده است اما علت انتخاب او گلی است که در ماه مه در یک بازی دوستانه باشگاهی با یک حرکت آکروباتیک برابر امریکا دی کالی به ثمر رساند.

نیمار نیزکه سال گذشته این جایزه را به خود اختصاص داد، پس از گل تماشایی که در بازی مقابل اینترناسیونال در ماه مارس زد، انتخاب شده است. او برای به ثمر رساندن این گل طول زمین را دوید و بعد از عبور از تعداد زیادی از بازیکنان حریف توپ را وارد دروازه تیم مقابل کرد.

استاچ هم به دلیل گلی که هشت ماه پیش از فاصله 20 یاردی در بازی برابر گنسلربیرلیگی زد، انتخاب شده است.

جایزه زیباترین گل سال به نام ˈفرانس پوشکاشˈ مهاجم اسطوره ای فوتبال مجارستان نامگذاری شده است و اولین بار در سال 2009 به ˈکریستیانو رونالدوˈ به خاطر گلی که برای منچستریونایتد برابر پورتو به ثمر رساند، اهدا شد.

.

[jwplayer mediaid=”15327″]

درباره نویسنده

تعداد نوشته ها : 17272

ارسال یک دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.