ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : دوشنبه, ۲۰ آذر , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۲۱:۰۱
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / سوژه های داغ, ورزش > تکلیف علی کریمی بعد از بازی با پیکان مشخص می شود

تکلیف علی کریمی بعد از بازی با پیکان مشخص می شود

جلسه کميته فني باشگاه پرسپوليس پس از کسب نتيجه ضعيف قرمزپوشان مقابل مس کرمان از ساعت 18 امروز به مدت 4 ساعت در دفتر رويانيان برگزار شد. در اين جلسه علي پروين، افشين ...

جلسه کميته فني باشگاه پرسپوليس پس از کسب نتيجه ضعيف قرمزپوشان مقابل مس کرمان از ساعت 18 امروز به مدت 4 ساعت در دفتر رويانيان برگزار شد.

www.9ktenews.com

در اين جلسه علي پروين، افشين پيرواني، حميد استيلي، آشتياني و رويانيان حضور داشتند. همچنين مانوئل ژوزه نيز 45 دقيقه در اين جلسه حضور يافت و پس از دفاع از خود جلسه را ترک کرد.

در اين جلسه ابتدا مقرر شد پرسپوليس در اين فصل 2 بازيکن جذب کند تا نقاط ضعف خود را تبديل به قدرت کند. همچنين اعضاي کميته فني از ژوزه مانوئل حمايت کردند و براي وي در ديدار برابر پيکان آرزوي موفقيت کردند.

همچنين مقرر شد جلسه کميته فني به صورت ادامه‌دار با حضور مديرعامل باشگاه برگزار شود.

در خصوص علي کريمي حاضرين به اين نتيجه رسيدند با توجه به نزديک بودن بازي پيکان پس از هفته چهاردهم تصميم نهايي در خصوص علي کريمي گرفته شود. البته حاضرين به اين نتيجه رسيدند که در اين زمينه بايد صحبت‌هاي بيشتري با هم داشته باشند.

طي اين جلسه ژوزه مانوئل گزارشي از عملکرد خود به حاضرين داد و همچنين دقايقي مديرعامل باشگاه مسائلي را در مورد سيزده هفته گذشته براي حاضرين تشريح کرد.

در پايان هر کدام از اعضاي کميته فني نظرات خود را در خصوص نقاط ضعف و قوت پرسپوليس در هفته‌هاي گذشته مطرح کردند.