ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : دوشنبه, ۳۰ بهمن , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۱۹:۳۹
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / ورزش > صدر نشینی تراکتور سازی با شکست پرگل سپاهان /3 امتیاز استقلال برابر نفت 9 نفره + جدول رده بندی لیگ برتر

صدر نشینی تراکتور سازی با شکست پرگل سپاهان /3 امتیاز استقلال برابر نفت 9 نفره + جدول رده بندی لیگ برتر

تیم فوتبال تراکتورسازی با برتری پرگل مقابل سپاهان به صدر جدول صعود کرد. به گزارش نکته نیوز به نقل از فارس ، تیم‌های سپاهان اصفهان و تراکتورسازی تبریز در هفته سیزدهم لیگ برتر فوتبال از ساعت 16 ...

تیم فوتبال تراکتورسازی با برتری پرگل مقابل سپاهان به صدر جدول صعود کرد.

صدرنشینی تراکتورسازی با پیروزی پرگل در خانه سپاهان

به گزارش نکته نیوز به نقل از فارس ، تیم‌های سپاهان اصفهان و تراکتورسازی تبریز در هفته سیزدهم لیگ برتر فوتبال از ساعت 16 امروز در ورزشگاه فولادشهر به مصاف هم رفتند که جدال 2 تیم با حساب ۴ بر یک به سود تیم تبریزی به پایان رسید.

گل‌های تراکتورسازی را سیدمهدی سیدصالحی در دقایق 15 و 52، فلاویو لوپز دقیقه 58(پنالتی) و حسن اشجاری مدافع سپاهان در دقیقه 1+90 به ثمر رساندند و تک گل سپاهان را امید ابراهیمی در دقیقه 55 وارد دروازه میهمان کرد.

تراکتورسازی با این برد با 23 امتیاز به صدر جدول صعود کرد و سپاهان هم 21 امتیازی ماند.

 

در ادامه هفته سیزدهم لیگ برتر استقلال از ساعت 18 در ورزشگاه آزادی و در حضور حدود 5 هزار  به مصاف نفت تهران رفت و با نتیجه 2 بر یک به برتری رسید.

 صعود استقلال به رده دوم با مهار نفت ۹ نفره

یعقوب کریمی در دقیقه 15 برای نفت تهران گلزنی کرد و ساموئل در دقیقه 21 و آرش برهانی در دقیقه 52 گل‌های استقلال را به ثمر رساندند.

آبی پوشان تهرانی با این برد 22 امتیازی شدند و به رده دوم جدول صعود کردند. استقلال یک بازی از تراکتورسازی صدرنشین کمتر دارد. نفت تهران هم با 21 امتیاز به رده سوم سقوط می‌کند.

محسن قهرمانی داور مسابقه به ایمان موسوی از نفت و به هاشم بیک‌زاده، سیاوش اکبرپور و میثم بائو از استقلال کارت زرد نشان داد.

داور در دقیقه 80 وریا غفوری و یعقوب کریمی از نفت را با کارت قرمز اخراج کرد تا نفت در 10 دقیقه پایانی با 9 بازیکن به کار ادامه دهد.

 

ترکیب استقلال:

سیدمهدی رحمتی، پژمان منتظری،  خسرو حیدری، جی لوید ساموئل، حنیف عمران‌زاده، هاشم بیک‌زاده( از دقیقه 83 امیرحسین صادقی)، جواد نکونام، علی حمودی، میثم حسینی(از دقیقه 46 میثم بائو)، سیاوش اکبرپور( از دقیقه 86 امین منوچهری) و آرش برهانی

سرمربی: امیر قلعه‌نویی

ترکیب نفت تهران:

سوشا مکانی، وریا غفوری، هادی شکوری، احمد آل نعمه، وحید حمدی‌نژاد، علیرضا عزت کرامت، یعقوب کریمی، رحیم زهیوی، مگنو باتیستا، مصطفی سیفی( از دقیقه 76 حسین امامیان)، ایمان موسوی( از دقیقه 84 میثم آقابابایی)

سرمربی: منصور ابراهیم‌زاده

 


www.9ktenews.com
رتبه نام بازی برد باخت تساوی گل زده گل خورده تفاضل امتياز
۱ تراکتورسازی ۱۳ ۶ ۲ ۵ ۲۱ ۱۱ ۱۰ ۲۳
۲ نفت تهران ۱۲ ۵ ۱ ۶ ۱۵ ۷ ۸ ۲۱
۳ سپاهان ۱۲ ۶ ۳ ۳ ۱۸ ۱۲ ۶ ۲۱
۴ فجرسپاسی ۱۲ ۵ ۲ ۵ ۱۹ ۹ ۱۰ ۲۰
۵ استقلال ۱۱ ۵ ۲ ۴ ۹ ۶ ۳ ۱۹
۶ ملوان ۱۲ ۵ ۳ ۴ ۱۳ ۱۲ ۱ ۱۹
۷ سایپا ۱۲ ۵ ۴ ۳ ۱۳ ۱۱ ۲ ۱۸
۸ راه آهن ۱۱ ۵ ۳ ۳ ۱۲ ۱۱ ۱ ۱۸
۹ فولاد ۱۲ ۴ ۴ ۴ ۱۸ ۱۳ ۵ ۱۶
۱۰ صبای قم ۱۲ ۴ ۴ ۴ ۱۶ ۱۳ ۳ ۱۶
۱۱ داماش گیلان ۱۳ ۳ ۴ ۶ ۱۲ ۱۷ ۱۵
۱۲ پیکان ۱۲ ۴ ۵ ۳ ۱۵ ۲۴ ۱۵
۱۳ پرسپولیس ۱۲ ۳ ۴ ۵ ۸ ۱۰ ۱۴
۱۴ آلومینیوم هرمزگان ۱۲ ۲ ۴ ۶ ۹ ۱۱ ۱۲
۱۵ مس ۱۱ ۳ ۵ ۳ ۷ ۹ ۱۲
۱۶ ذوب آهن ۱۳ ۳ ۸ ۲ ۱۱ ۲۰ ۱۱
۱۷ نفت آبادان ۱۲ ۱ ۶ ۵ ۱۴ ۲۴ -۱۰ ۸
۱۸ گهردورود ۱۲ ۱ ۶ ۵ ۸ ۱۸ -۱۰ ۸