ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : چهارشنبه, ۲ اسفند , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۰۶:۴۵
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / ورزش > امیر قلعه نویی و جواد نکونام غایبان دیدار استقلال تراکتورسازی

امیر قلعه نویی و جواد نکونام غایبان دیدار استقلال تراکتورسازی

استقلال از ساعت 15 فردا (شنبه) در چارچوب هفته دوازدهم لیگ برتر در ورزشگاه یادگار امام تبریز به مصاف تراکتورسازی می‌رود. اگر چه استقلال برای این بازی با مشکلاتی همچون غیبت بازیکنان خارجی نظیر جانواریو و ...

استقلال از ساعت 15 فردا (شنبه) در چارچوب هفته دوازدهم لیگ برتر در ورزشگاه یادگار امام تبریز به مصاف تراکتورسازی می‌رود.

اگر چه استقلال برای این بازی با مشکلاتی همچون غیبت بازیکنان خارجی نظیر جانواریو و توزی مواجه است اما بدون شک غایب بزرگ این بازی امیر قلعه‌نویی است. سرمربی استقلال که در چند روز گذشته به دلیل مصدومیت زانو و درد ناشی از این موضوع در تمرین تیمش شرکت نکرده بود، همراه استقلال به تبریز نمی‌رود تا آبی‌پوشان در غیاب سرمربی تیمشان به مصاف تراکتورسازی بروند.

در هفته‌های گذشته قلعه‌نویی با مسئولان تراکتورسازی اختلاف شدیدی پیدا کرده و بارها طرفین علیه همدیگر مصاحبه کرده بودند اما گفته می‌شود مصدومیت دلیل اصلی غیبت این مربی در تبریز است. قلعه‌نویی باید استراحت کند و احتمالا پس از بازی فردا می‌تواند در تمرینات تیمش حضور یابد.

به گزارش فارس، این در حالی است که باشگاه استقلال به دلیل عدم پرداخت مطالباتش دو بازیکن خارجی خود یعنی جانواریو و توزی را در اختیار ندارد. این دو هنوز به ایران بازنگشته‌اند و این در شرایطی است که مسئولان استقلال پیش از این اعلام کرده بودند جانواریو مشکلی برای حضور در ایران ندارد اما ظاهرا این وعده آنها همانند وعده مدیرعامل باشگاه استقلال برای پرداخت مطالبات بازیکنان است؛ وعده‌ای که هر چند روز یکبار از سوی فتح‌الله‌زاده تکرار می‌شود اما تاکنون عملی نشده تا صدای اعتراض بازیکنان درآید.

 

دکتر امین نوروزی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس درباره آخرین شرایط جواد نکونام عنوان کرد: نکونام در بازی تیم ملی مقابل کره حدود 70 دقیقه با دردی که در مچ پایش داشت بازی کرد و همین موضوع باعث شد فشار زیادی به پایش وارد شد. این بازیکن با غیرت و تعصبی که داشت 70 دقیقه با وجود اینکه مچ پای راستش صدمه دیده بود برای تیم ملی بازی کرد و به دلیل فشار وارده، صلاح نیست فردا به میدان برود.

معاون پزشکی باشگاه استقلال اضافه کرد: نکونام نیاز به فیزیوتراپی دارد و تمام تلاش خود را انجام می‌دهیم تا وی را به بازی آینده استقلال برسانیم.

نوروزی درباره شرایط مهدی رحمتی گفت: این بازیکن در روزهای گذشته فیزیوتراپی انجام داده و تورم پایش کمتر شده است. رحمتی امروز تمرین مختصری انجام داد و احساس درد کمتری داشت.

وی خاطرنشان کرد: تست نهایی از این بازیکن فردا به عمل می‌آید اما با توجه به اینکه رحمتی امروز احساس درد کمتری داشت احتمال بازی کردن وی مقابل تراکتورسازی وجود دارد.

معاون پزشکی باشگاه استقلال درباره مصدومیت آرش برهانی اظهار داشت: این بازیکن مشکل خاصی ندارد. برهانی از ناحیه عضله چهارسر دچار آسیب دیدگی جزیی شد اما برای بازی با تراکتورسازی مشکلی ندارد.