ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : چهارشنبه, ۲ اسفند , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۰۶:۵۳
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / ورزش > حرفهای زننده علی کریمی ! / ماجرایی که دفن شد !

حرفهای زننده علی کریمی ! / ماجرایی که دفن شد !

خراسان نوشت: بعد از تمرين صبح ديروز تيم ملي اتفاقي افتاد‌‌ که در نوع خود بسيار عجيب است. در حالي‌که اغلب خبرنگارها در گوشه‌اي از زمين شماره 2 آزادي جمع شده‌ و با ...

خراسان نوشت: بعد از تمرين صبح ديروز تيم ملي اتفاقي افتاد‌‌ که در نوع خود بسيار عجيب است.

در حالي‌که اغلب خبرنگارها در گوشه‌اي از زمين شماره 2 آزادي جمع شده‌ و با هماهنگي سرمربي تيم ملي، مشغول صحبت با آندو، قاضي و خلعتبري بودند، علي کريمي به همراه دو تن از طرفدارانش در گوشه‌اي‌ از زمين حرف‌هايي بسيار زننده به زبان آورد.

 

يکي از اين طرفداران که دختر کوچکش را براي ديدن علي کريمي آورده بود، به بازيکن با‌تجربه تيم ملي گفت: «چرا آقاي… در روزنامه… عليه شما مي‌نويسد؟» علي کريمي هم سريعا پاسخ او را اين‌گونه داد: «همين خبرنگارها و همين آدم تا چند سال پيش مي‌آمدند اين‌جا دو ساعت مي‌ايستادند تا من دو کلمه با آن‌ها حرف بزنم. ولي الان عليه ما شده‌اند!»

او اضافه کرد: «اين‌ها يک مشت … هستن. اينقدر خوردن … شده‌اند. با ‌100 هزار تومان …. نه با‌50 هزار تومان مي‌توانم همه اين‌ها را براي شما بخرم!»

اين حرف‌هاي کريمي سريعا از طريق يک خبرنگار به کارلوس کي‌روش منتقل شد که سرمربي تيم ملي نيز از مدير‌رسانه‌اي تيم ملي که همان مدير روابط عمومي فدراسيون نيز هست بخواهد که اين موضوع را با خبرنگار شاهد ماجرا حل و فصل کند! حسيني هم سپس تاکيد کرد، بهتر است اين ماجرا همين‌جا «دفن» شود.

.

www.9ktenews.com