ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : سه شنبه, ۱ اسفند , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۲۳:۱۴
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / ورزش > حضور علی دایی و عادل فردوسی پور در منزل امیر قلعه نویی / عادل، قدر مادرت رو تا هست بدون + عکس

حضور علی دایی و عادل فردوسی پور در منزل امیر قلعه نویی / عادل، قدر مادرت رو تا هست بدون + عکس

عادل فردوسی پور و علی دایی از میهمانان سرشناس مراسم شام غریبان مادر سرمربي استقلال بودند. به گزارش نکته نیوز به نقل از جام نیوز، پنجشنبه شب هم مثل چند شب اخیر، منزل امیر ...

عادل فردوسی پور و علی دایی از میهمانان سرشناس مراسم شام غریبان مادر سرمربي استقلال بودند.

به گزارش نکته نیوز به نقل از جام نیوز، پنجشنبه شب هم مثل چند شب اخیر، منزل امیر قلعه نويی میزبان افرادی بود که برای عرض تسلیت به خانه اش رفتند.

www.9ktenews.com

 

علی دایی به همراه محمد، برادرش، پس از پیروزی راه آهن مقابل پیکان بلافاصله به منزل قلعه نويی رفتند و با او دیدار کردند. نکته جالب اینکه، پس از بازی اخیر استقلال مقابل راه آهن میان امیر و محمد دایی درگیری لفظی به وجود آمده بود اما ضایعه درگذشت مادر سرمربی استقلال باعث شد که کدورت ها پایان یابند و طرفین همدیگر را در آغوش بگیرند. دقیقا همان اتفاقی که چهارشنبه شب رخ داد و فرهاد مجیدی هم به دیدن مربی سابقش رفت.

امیر که در زیر زمین خانه شان نشسته بود، به محض شنیدن صدای علی دایی، دوباره گریه اش آغاز شد و از او بابت حضورش تشکر کرد. این دو لحظاتی همدیگر را در آغوش گرفته بودند و دایی سعی داشت قلعه نويی را آرام کند. امیر رو به سرمربی راه آهن گفت: «خدا باباتو بیامرزه.»

در ادامه عادل فردوسی پور هم به جمع حاضران اضافه شد. وقتی امیر، عادل را دید بدجوری به هق هق افتاد و فقط یک جمله گفت: «عادل، قدر مادرت رو تا هست بدون.»

پنجشنبه شب، چهره های دیگری نظیر: احمد رسول نژاد، نصرالله هیبدی، سیروس دین محمدی، ایوب اصغرخانی، ایمان عالمی، میرشاد ماجدی، محسن حاجیلو، شاهرخ ببانی، علی امیری و … در مراسم حضور داشتند.