ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : چهارشنبه, ۲ اسفند , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۰۹:۰۹
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / ورزش > واکنش ارنان داریو سرمربی پاناما به باخت تیمش مقابل ایران

واکنش ارنان داریو سرمربی پاناما به باخت تیمش مقابل ایران

صحبت های سرمربی پاناما بعد از باخت مقابل ایران ارنان داریو سرمربی پاناما بعد از باخت تیمش در مقابل شاگردان کی روش در مورد موقعیت ها و نحوه ی بازی شاگردانش مقابل ملی پوشان ایران صحبت کرد. واکنش سـرمربی پاناما به ...

سرمربی پاناما

صحبت های سرمربی پاناما بعد از باخت مقابل ایران

ارنان داریو سرمربی پاناما بعد از باخت تیمش در مقابل شاگردان کی روش در مورد موقعیت ها و نحوه ی بازی شاگردانش مقابل ملی پوشان ایران صحبت کرد.

واکنش سـرمربی پاناما به باخت تیمش مقابل تیم ملی فوتبال ایران

شب گذشته فوتبالیست های ملی پوش کشورمان در یک بازی دوستانه مقابل تیم ملی پاناما بازهم با درخشش دیدنی خود پیروز میدان شدند. سرمربی پاناما بعد از پایان بازی گفت:برابر ایران دو نیمه متفاوت را شاهد بودیم و موقعیت های خوبی را از دست دادیم.
ارنان داریو گومس سرمربی تیم ملی فوتبال پاناما در پایان بازی دوستانه تیمش برابر تیم ملی فوتبال ایران گفت:در نیمه اول خوب بازی نکردیم، همان طور که شما اشاره کردید، (خبرنگار اسپانیایی زبان RPC) فضاهای آزاد زیادی را داشتیم و استفاده نکردیم.

عکس سرمربی پاناما در کنار کارلوس کی روش سرمربی تیم فوتبال ایران

سرمربی پاناما تاکید کرد:به هر حال رفته رفته بهتر شدیم و دو نیمه متفاوت را شاهد بودید. من احساس خوبی راجع به این تیم دارم و پیش بینی من این است که تیم روز به روز بهتر می شود. این تغییر دو نیمه ای برای من امیدوار کننده بود و نشان می داد که با تغییرات تاکتیکی ، وضعیت تیم هم بهتر خواهد شد.
وی ادامه داد:ما از بخش راست میدان نفوذهای خوبی داشتیم و تمرینات تیمی به خوبی اجرا شد.