ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : چهارشنبه, ۲ اسفند , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۰۹:۲۴
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / ورزش > امتیازات عجیبی که باشگاه PSG به نیمار داده است باعث حسودی سایر بازیکنان می شود!

امتیازات عجیبی که باشگاه PSG به نیمار داده است باعث حسودی سایر بازیکنان می شود!

دلخوری ستاره های PSG از امتیازات عجیب نیمار باشگاه پاری سنژرمن برای نیمار فوق ستاره برزیلی جدید خود مزایا و امتیازات بسیاری را در نظر گرفته است. به گزارش ورزش سه، نـیمار تابستان امسال با رقم 222 ...

نیمار

دلخوری ستاره های PSG از امتیازات عجیب نیمار

باشگاه پاری سنژرمن برای نیمار فوق ستاره برزیلی جدید خود مزایا و امتیازات بسیاری را در نظر گرفته است.

به گزارش ورزش سه، نـیمار تابستان امسال با رقم 222 میلیون یورو از بارسلونا به پی اس جی پیوست تا لقب گران ترین بازیکن دنیا از آن او شود.

 

روزهای آغازین نیـمار در پی اس جی البته بدون حاشیه نبوده و او زودتر از حد تصور با کاوانی بر سر زدن ضربات آزاد و پنالتی به مشکل بر خورده است.

 

امروز نشریه لوپاریزین فاش ساخت که باشگاه پی اس جی به نیمار امتیازات ویژه ای داده که این موضوع دلخوری دیگر ستاره های باشگاه را در پی داشته است.

 

برای مثال نـیمار تنها بازیکنی است که اجازه دارد از دو فیزیوتراپ اختصاصی برای خودش استفاده کند. بازیکنان پی اس جی در طول تمرین باید از زدن تکل خطرناک روی نیمار خودداری کنند و نیمار در طول بازی های پی اس جی این مزیت را دارد تا در کارهای دفاعی شرکت نکند.

 

همچنین نـیمار می تواند از وسایل ورزشی با لوگوی اسپانسرهای اختصاصی خودش استفاده کند و دیگر بازیکنان باید حتما از وسایل با لوگوی اختصاصی اسپانسرهای پی اس جی استفاده کنند.

 

طبق ادعای این منبع، از فصل بعد نـیمار به پنالتی زن اول پی اس جی نیز تبدیل خواهد شد و این به نوعی مترادف با خروج قطعی کاوانی از باشگاه پاریسی در فصل آینده است.