ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : چهارشنبه, ۲ اسفند , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۰۹:۱۷
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / ورزش > یعقوب کریمی اولین بازیکنی که شفر از لیست بازیکنانش حذف می کند

یعقوب کریمی اولین بازیکنی که شفر از لیست بازیکنانش حذف می کند

کریمی اولین اخراجی استقلال شفر! به‌نظر می‌رسد یعقوب کریمی اولین بازیکن خارج شده از لیست استقلال باشد. هافبک استقلال به شکلی عجیب در تمرین دیروز استقلال غیبت کرد.  یعقوب کریمی در جدی ترین تمرین استقلال پیش از ...

یعقوب کریمی

کریمی اولین اخراجی استقلال شفر!

به‌نظر می‌رسد یعقوب کریمی اولین بازیکن خارج شده از لیست استقلال باشد.

هافبک استقلال به شکلی عجیب در تمرین دیروز استقلال غیبت کرد.  یعقوب کریمی در جدی ترین تمرین استقلال پیش از بازی با نساجی مازندران حضور نداشت تا غیبت او در دومین بازی تا حد زیادی قطعی به نظر برسد. با توجه به این که یعقوب کریمی به تازگی دوران مصدومیت خود را پشت سرگذاشته و به مرز آمادگی رسیده است، بعید است او مشکل مصدومیت داشته باشد و گفته می شود شفر چندان تمایلی به حضور این بازیکن در تیمش ندارد و احتمالا او به صورت دائم یا موقت از استقلال کنار گذاشته شده است.

 

یعقوب بعد از برکناری منصوریان و آمدن شفر انگیزه‌های زیادی پیدا کرده بود و با نیش و کنایه می‌گفت که خیلی چیزها را اثبات خواهد کرد اما حالا فقط دو هفته نیاز بود تا شفر آلمانی هم دست رد به سینه کریمی بزند و نسبت به تداوم حضور او اعلام بی‌نیازی کند. باید دید کریمی که این روزها از بازیکنان پرحاشیه استقلال بوده است چه سرنوشتی خواهد داشت.

یعقوب کریمی اولین بازیکنی که شفر از لیست بازیکنانش حذف می کند