ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : چهارشنبه, ۲ اسفند , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۰۹:۲۴
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / ورزش > پیش بینی جالب فرانچسکو توتی در مورد کریستیانو رونالدو

پیش بینی جالب فرانچسکو توتی در مورد کریستیانو رونالدو

توتی: رونالدو فاتح توپ طلا خواهد شد فرانچسکو توتی ، ستاره سابق فوتبال ایتالیا در مصاحبه با سایت فیفا رونالدو را دارای بالاترین شانس برابر فتح عنوانین فردی دانست. اسطوره سابق جالوروسی همچنان در مورد شانس های ...

کریس رونالدو - فرانچسکو توتی

توتی: رونالدو فاتح توپ طلا خواهد شد

فرانچسکو توتی ، ستاره سابق فوتبال ایتالیا در مصاحبه با سایت فیفا رونالدو را دارای بالاترین شانس برابر فتح عنوانین فردی دانست. اسطوره سابق جالوروسی همچنان در مورد شانس های اول بهترین سرمربی و برترین سنگربان سال نیز صحبت کرد.

________نکته نیوز________

رقابت مسی، رونالدو و نیمار برای جایزه مرد سال: “ما درباره سه یگانه فوتبال صحبت می کنیم. فکر می کنم که در نهایت، شرایط رونالدو بهتر از دیگران است زیرا او یک فصل شگفت انگیز داشت و تمام گل های او برابر تیم های بزرگ به ثمر رسید.”

 

بهترین سرمربی سال: “من فکر می کنم که زیدان به دلایل مشابهی مانند کریستیانو رونالدو کاندیدای کسب عنوان بهترین سرمربی است زیرا او در فصل گذشته همه جام ها را به دست آورد.”

 

بهترین گلر سال: “دروازه بان ها تاثیر زیادی در جریان بازی دارند، هرچند که شاید به اندازه کافی به آنها پرداخته نمی شود؛ اما تاثیر آنها در نتیجه نهایی همیشه تعیین کننده است.

 

من فکر می کنم جیان لوئیجی بوفون شانس بسیار خوبی برای فتح عنوان بهترین سنگربان دارد زیرا نمایش خوبی داشت و تیم او نیز به فینال لیگ قهرمانان رسید و این اتفاق برای کیلور ناواس نیز رخ داد و در نهایت من فکر می کنم که این دو نفر برای فتح جایزه رقابت خواهند کرد.

پیش بینی جالب فرانچسکو توتی در مورد کریستیانو رونالدو