ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : چهارشنبه, ۲ اسفند , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۰۹:۲۵
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / ورزش > اظهارات عجیب فیلیپه لوئیس در مورد مسی در آستانه تقابل با این بازیکن

اظهارات عجیب فیلیپه لوئیس در مورد مسی در آستانه تقابل با این بازیکن

لوئیس: مسی یک تیم متوسط را هم می‌تواند قهرمان لالیگا کن فیلیپه لوئیس مدافع اتلتیکومادرید در آستانه تقابل با این بازیکن به تمجید از لیونل مسی پرداخت. دو تیم اتلتیکومادرید و بارسلونا فردا حساس ترین دیدار ...

فیلیپه لوئیس

لوئیس: مسی یک تیم متوسط را هم می‌تواند قهرمان لالیگا کن

فیلیپه لوئیس مدافع اتلتیکومادرید در آستانه تقابل با این بازیکن به تمجید از لیونل مسی پرداخت. دو تیم اتلتیکومادرید و بارسلونا فردا حساس ترین دیدار هفته را در رقابت های لالیگا برگزار خواهند کرد و باید دید روند بردهای متوالی بارسلونا در این فصل به پایان می رسد یا خیر.

___________نکته نیوز___________

اظهارات عجیب فیلیپه لوئیس در مورد مسی

لیونل مسی بعد از هت تریک برابر اکوادور با روحیه بالایی در این دیدار در ترکیب تیم خود به میدان خواهد رفت. این بازیکن در ۷ دیدار خود در این فصل در حالی موفق شده است ۱۱ گل به ثمر برساند که رونالدو هنوز در لالیگا گلزنی نکرده است.

 

فیلیپه لوئیس مدافع برزیلی اتلتیکومادرید درباره بازی با بارسلونا گفت: لیونل مسی باعث می شود تا روی مشکلاتی که بارسلونا دارد سرپوش گذاشته شود. مسی خیلی خوب است. او می تواند حتی یک تیم متوسط را هم قهرمان لالیگا کند. مشکلاتی در حوالی تیم بارسلونا بوده ولی او به تنهایی تمام این مشکلات را کنار زده و توانسته یک تنه بارسلونا را بالا ببرد. وقتی مسی و رونالدو در یک فصل ۵۰ گل به ثمر می رسانند مردم فکر می‌کنند مشکل از دفاع ها است ولی وقتی آنها بازی نکنند، این اتفاق رخ نمی دهد.

 

او در ادامه صحبت های خود گفت: اگر برابر مسی در یک دوئل قرار بگیرم و بازیکن دیگری کنارم نباشد سعی می‌کنم هر طور شده او را بگیرم و خطا کنم. باید شرایط را برای او سخت کنم. اگر مسی احساس راحتی کند، شکست بدی خواهیم خورد.

 

لوئیس در پایان درباره رفتن نیمار از بارسلونا به پاری سن ژرمن با ۲۲۲ میلیون یورو گفت: نیمار شایسته این رقم پرداختی از سوی تیم فرانسوی بود. او سومین و یا حتی دومین بازیکن برتر دنیاست و باید چنین مبلغی برای او پرداخت شود چون او بازیکنی است که می تواند به تنهایی شرایط را برای تیم عوض کند.