ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : چهارشنبه, ۲۲ آذر , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۲۰:۴۴
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / ورزش > بازیکنان کلیدی تیم پرسپولیس که در بازی مقابل الهلال غایب خواهند بود

بازیکنان کلیدی تیم پرسپولیس که در بازی مقابل الهلال غایب خواهند بود

عدم حضور سه مهره اصلی تیم پرسپولیس مقابل الهلال تیم پرسپولیس به طور قطع سه بازیکن اصلی و ستاره تیمش را در مرحله رفت نیمه نهایی بازی های آسیا در اختیار نخواهد داشت. تیم پرسپولیس بدون ستاره هایش مقابل الهلال سرمربی کروات ...

تیم پرسپولیس

عدم حضور سه مهره اصلی تیم پرسپولیس مقابل الهلال

تیم پرسپولیس به طور قطع سه بازیکن اصلی و ستاره تیمش را در مرحله رفت نیمه نهایی بازی های آسیا در اختیار نخواهد داشت.

تیم پرسپولیس بدون ستاره هایش مقابل الهلال

سرمربی کروات سرخپوشان که اکنون توانسته پرسپولیس را در جمع چهار تیم برتر آسیا قرار دهد، به دنبال تکمیل ماموریت بزرگ خود در فصلی است که می تواند پایان آن ماجراهای زیادی را به همراه داشته باشد.

پرسپولیس این روزها بزرگترین حاشیه و نزدیک به بحران را پشت سر می گذارد و از خوشبختی برانکو است که بازیکنان حداقل تا حد زیادی بی توجه به این مساله به دنبال موفقیت بزرگتر با تیم هستند. سرمربی کروات سرخپوشان که مرحله ابتدایی با خوش شانسی و البته پا پس نکشیدن شاگردانش تا لحظات آخر توانست به عنوان تیم دوم صعود کند، در دیدار برابر لخویا بعد از اینکه از موقعیت های پرشمار خود در استادیوم آزادی نتوانست به پیروزی دست یابد، در بازی برگشت تاکتیک دفاعی تری را در نظر گرفت که حاصل آن یک پیروزی شیرین و دریافت مجوز صعود به جمع هشت تیم بود.

برانکو در بازی مقابل الاهلی عربستان در بازی رفت در دقایق ابتدایی فرسنگ ها دور از کیفیت همیشگی خود بود و همین نیز عاملی شد تا با دو گل از حریف عقب بیفتد و در 30 دقیقه پایانی اما توفان آنها بازی را به تساوی بکشاند. در بازی برگشت اما برانکو به فلسفه بازی تهاجمی همیشگی خود بازگشت تا در همان دقایق ابتدایی ضمن اینکه از حریف پیش بیفتد، چند موقعیت خطرناک نیز از آن خود کردند. اتفاقی که باعث شد عملا خط حمله خطرناک الاهلی بیکار بماند. اما در ادامه اخراج کمال کامیابی نیا برنامه آنها را برهم زد تا با یک یار کمتر رو به بازی تدافعی و پرس شدید بیاورند. چیزی که طی فصول اخیر توانسته بود نقطه قوت و وجه تمایز آنها نسبت به رقبای داخلی شان باشد. پرسپولیس در نهایت با همین عامل نیز توانست الاهلی را از پیش رو بردارد و اکنون برابر الهلال عربستان باید در نیمه نهایی قرار گیرد.

پرسپولیس مقابل الهلال بدون حضور ستاره هایش

 سرمربی کروات سرخپوشان اکنون به طور قطع سه بازیکن اصلی و ستاره تیمش را در مرحله رفت نیمه نهایی در اختیار نخواهد داشت. محمد انصاری، کمال کامیابی نیا و مهدی طارمی، سه بازیکن از سه پست حساس این تیم به دلیل محرومیت قادر به همراهی در این دیدار نیستند تا برانکو دست به عصاتر برابر الهلال قرار گیرند.

برانکو به نظر می رسد برای این دیدار نیز بازی فیزیکی و پرس شدید را در نظر گرفته تا در غیاب عناصر تدافعی و تهاجمی اش به نتیجه دلخواه نزدیک شود. در اولین تمرین در اردوی امارات نیز بیشتر آیتم ها مربوط به اجرای این پروسه بود و بازیکنان با تعداد نفرات زیاد به دنبال پرس روی بازیکن صاحب توپ بودند.

الهلال ستاره های خطرناک و تاثیرگذاری در اختیار دارد که غفلت از آنها می تواند دردسر بزرگی برای پرسپولیس شکل دهد و بر همین اساس برانکو قصد دارد ابتدا با بستن راه های نفوذ حریف آبی پوش با تکیه بر توانایی نفراتی چون فرشاد احمدزاده، وحید امیری، گادوین منشاو علیپور به ضربه نهایی نیز فکر کند.