ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : سه شنبه, ۱ اسفند , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۰۹:۳۷
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / ورزش > جواب دندان شکن نیمار به شکایت بارسلونا

جواب دندان شکن نیمار به شکایت بارسلونا

جواب دندان شکن نیمار به شکایت بارسلونا به گزارش نکته نیوز : نیمار در واکنش به شکایت بارسا برای پس گرفتن بخشی از پاداش تمدید قرارداد، از این باشگاه شکایت می‌کند تا آن رقم را به ...

جواب دندان شکن نیمار به شکایت بارسلونا

به گزارش نکته نیوز : نیمار در واکنش به شکایت بارسا برای پس گرفتن بخشی از پاداش تمدید قرارداد، از این باشگاه شکایت می‌کند تا آن رقم را به طور کامل بگیرد.جواب دندان شکن نیمار به شکایت بارسلونا

جواب-دندان-شکن-نیمار-شکایت-بارسلونا

جواب دندان شکن نیمار به شکایت بارسلونا

چندی پیش خبر رسید که تیم فوتبال بارسلونا از نیمار به فیفا شکایت کرده است و دلیلش هم این بوده که این بازیکن برزیلی زمانی که قراردادش را تمدید کرده پاداش ۸.۵ میلیون یورویی تمدید قرارداد را کامل دریافت کرده، اما خیلی زود با پرداخت رقم فسخ قراردادش راهی پاری‌سن ژرمن شده است.
اما این رقم باید ۲۶ میلیون یورو می‎بوده که با توافق دو طرف ۸.۵ میلیون یورو پرداخت شده و به محض شکایت باشگاه بارسلونا از ستاره برزیلی، مطبوعات خبر دادند که نیمار هم تصمیم گرفته از بارسلونا شکایت کند تا تمام مبلغ ۲۶ میلیون یورو را از آبی و اناری‌ها بگیرد.
او چندی پیش در بارسلونا هم حضور پیدا کرده بود و با برخی از بازیکنان مانند مسی و پیکه عکس انداخته بود، اقدامی که عصبانیت هواداران باشگاه کاتالانی را در بر داشت.