ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : سه شنبه, ۱ اسفند , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۰۹:۳۷
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / ورزش > کریستیانو رونالدو با حلقه تمام الماسش در جشن قهرمانی رئال

کریستیانو رونالدو با حلقه تمام الماسش در جشن قهرمانی رئال

حلقه نامزدی کریستیانو رونالدو خبرساز شد! کریستیانو رونالدو در جشن قهرمانی رئال با دستبند و ساعت گرانقیمتش جلب توجه میکرد اما از همه جالب تر حلقه ای بود که به دستش انداخته بود. ________________نکته نیوز________________ حلقه و زیورآلات گرانقیمت کریستیانو رونالدو در ...

کریس رونالدو

حلقه نامزدی کریستیانو رونالدو خبرساز شد!

کریستیانو رونالدو در جشن قهرمانی رئال با دستبند و ساعت گرانقیمتش جلب توجه میکرد اما از همه جالب تر حلقه ای بود که به دستش انداخته بود.

حلقه و زیورآلات گرانقیمت کریستیانو رونالدو

در شبی که کریستیانو رونالدو از همراهی رئال مادرید منع شده بود، شاگردان زیدان یک قهرمانی دیگر به دست آوردند.کریستیانو رونالدو

کریستیانو رونالدو

کریستیانو رونالدو در بازی برگشت سوپرجام اسپانیا مقابل بارسلونا به دلیل محرومیت تیمش را همراهی نکرد.او در دیدار رفت که با برتری سه بر یک رئال همراه بود گل دوم تیمش را به ثمر رساند اما به دلیل هل دادن داور به چهار جلسه محرومیت از همراهی تیمش مواجه شده است. او بامداد امروز تماشاگر ویژه مسابقه تیمش بود. هر چند بازی نکرد اما قهرمانی با رئال را جشن گرفت.

کریستیانو رونالدو

زیور آلات گرانقیمت کریس رونالدو

او همانند هم تیمی هایش جام قهرمانی را بالای سر برد. چیزی که در مورد رونالدو جلب توجه کرد زیورآلات گران قیمت او بود، زیورآلاتی شامل یک ساعت و دستبند الماس اما چیزی که بیشتر در مورد او جلب توجه کرد حلقه ای بود که به دستش انداخته است.
شایعاتی درباره ازدواج او با جورجینا زن دو رگه آرژانتینی-اسپانیایی شنیده می شود، زنی که به زودی مادر می شود و فرزند چهارم رونالدو را به دنیا می آورد. گفته می شود رونالدو و این دختر پس از تولد فرزند مشترکشان با هم ازدواج می کنند.