ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : سه شنبه, ۱ اسفند , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۰۹:۳۴
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / ورزش > کارلوس کی روش از بزرگترین اشتباه عمرش می گوید

کارلوس کی روش از بزرگترین اشتباه عمرش می گوید

بزرگترین اشتباه کارلوس کی روش از زبان خودش کارلوس کی روش می گوید بی شک زمانیکه منچستر را ترک کردم و به تیم ملی پرتغال رفتم بزرگترین اشتباه عمرم بود.در ادامه این مطلب از بخش ورزشی نکته نیوز ...

کارلوس کی روش

بزرگترین اشتباه کارلوس کی روش از زبان خودش

کارلوس کی روش می گوید بی شک زمانیکه منچستر را ترک کردم و به تیم ملی پرتغال رفتم بزرگترین اشتباه عمرم بود.در ادامه این مطلب از بخش ورزشی نکته نیوز با ما باشید.

______________نکته نیوز______________

اشتباه بزرگ کارلوس کی روش در زندگی

سرمربی تیم ملی می گوید اشتباه بزرگش حضور در تیم ملی پرتغال بود. کارلوس کی روش یکی از بزرگترین مربیان تاریخ فوتبال پرتغال به حساب می آید. او در دوره ای الگوی مربیان این کشور بود و وقتی قبل از جام جهانی 2010 سرمربی تیم ملی این کشور شد، کسی تعجب نکرد. کی روش تیم ملی پرتغال را به جام جهانی برد اما در آفریقای جنوبی آنها در یک هشتم نهایی به اسپانیا باختند و حذف شدند.

بزرگترین اشتباه عمر کی روش

کی روش در مقدماتی یورو با پرتغال استارت تازه ای زد ولی به خاطر مشکلات پیش آمده بر سر ورود ماموران دوپینگ به هتل پرتغال، با فدراسیون به مشکل خورد و سرانجام برکنار شد.
اما وقتی از او درباره بزرگترین اشتباه عمرش می پرسیم، مکثی می کند و می گوید:«بی شک زمانیکه منچستر را ترک کردم و به تیم ملی پرتغال رفتم بزرگترین اشتباه عمرم بود. نباید در آن زمان چنین تصمیمی می گرفتم.»