سرور جپاروف با این پست کری خونی برای قرمز ها رو شروع کرد + عکس Reviewed by Momizat on . کری خوانی سرور جپاروف برای پرسپولیسی ها سرور جپاروف بازیکن ازبکی تیم استقلال در اینستاگرام عکسی از خود منتشر کرده است که در حال نشان دادن عدد 4 است.در ادامه این کری خوانی سرور جپاروف برای پرسپولیسی ها سرور جپاروف بازیکن ازبکی تیم استقلال در اینستاگرام عکسی از خود منتشر کرده است که در حال نشان دادن عدد 4 است.در ادامه این Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » ورزش » سرور جپاروف با این پست کری خونی برای قرمز ها رو شروع کرد + عکس

سرور جپاروف با این پست کری خونی برای قرمز ها رو شروع کرد + عکس

سرور جپاروف

کری خوانی سرور جپاروف برای پرسپولیسی ها

سرور جپاروف بازیکن ازبکی تیم استقلال در اینستاگرام عکسی از خود منتشر کرده است که در حال نشان دادن عدد 4 است.در ادامه این مطلب از بخش ورزشی مجله نکته نیوز با ما باشید.

_______________نکته نیوز_______________

سرور جـپاروف برای پرسپولیسی ها کری خواند

سـرور جپاروف عکـــس جالـــبـی در ایــنـستـاگرامـش منـــتشر کرده است. سرور جپاروف در آخــرین عکسی که روی صفـــحـــه ایـنستاگرام خودش قرار داده، از نشان دادن عددی اســتفـــاده کرده استقــلـالـی ها همـــیـــشه برای کری خواندن در برابرپـرسپولیسـی ها به کار می برنـــد. جپاروف در عکسش عدد چهار را نشـــان داده و به نوعی برای حریــف کری خوانـــده است. او نیـم فصل گذشتـــه در فوتبــال ایـــران برای سپـــاهـان بازی کرد و در این فصـل در ترکیــب تیـم علـــیرضا منصوریـــان حضور دارد.

سرور جپاروف

کری خوانی ســرور جپاروف

ســرور جپاروف هنوز نیومده داره کری میخونه برای پرسپولیسی ها

درباره نویسنده

تعداد نوشته ها : 1175

ارسال یک دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.