ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : سه شنبه, ۱ اسفند , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۲۳:۱۵
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / ورزش > فقط 10 روز تا پیوستن بشار رسن به تیم پرسپولیس باقی مانده است!!!

فقط 10 روز تا پیوستن بشار رسن به تیم پرسپولیس باقی مانده است!!!

زمان بازی بشار رسن برای پرسپولیس اعلام شد بشار رسن ملی پوش عراقی با امضای قرارداد به پرسپولیس پیوست.در ادامه این مطلب از بخش ورزشی و فوتبال مجله خبری سرگرمی نکته نیوز با ما همراه باشید. ______________نکته نیوز______________ بشار رسن عراقی ...

بشار رسن

زمان بازی بشار رسن برای پرسپولیس اعلام شد

بشار رسن ملی پوش عراقی با امضای قرارداد به پرسپولیس پیوست.در ادامه این مطلب از بخش ورزشی و فوتبال مجله خبری سرگرمی نکته نیوز با ما همراه باشید.

______________نکته نیوز______________

بشار رسن عراقی در پرسپولیس

مــحمــد ترکاشوند دربـاره آخرین وضعـــیـت رسن به سایت رسمـی باشـگــاه پرسـپولیس گفـت:الـبــتــه همانطور که قبـل از ایـن گفـــتــه بودیـم ما با ایــن بازیکن قرارداد داشتیــم و اعـلـــام آن هم بعد از حصول شرایـط صورت گرفته بود. الـان هم این قرارداد را به شکــل رسـمی درآوردیم و ایـن بازیــکــن قرارداد دو سالـــه را امـــضــا کرد که با پایـان لیــگ عراق آغاز می شود.

مسئول نقـل و انتـقالـــات باشـــگـــاه ادامـــه داد:او همــچنــیـــن به دیــدار آقای برانـکو رفت و با توجه به سه بازی که باید برای باشگاه قبلـــی خود انـــجام بدهد، از او اجازه گرفت که سرمــربـی هم ایـــن اجازه را به او داد. با توجه به برنـــامه بازی ها که به ما ارایه شد، بشــار رســـن ده روز دیگر به تیم ملـحـــق می شود.

بشار رسن ستاره جدید پرسپولیس تا 10 روز آینده به تیم ملحق می شود