ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : یکشنبه, ۲۶ آذر , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۰۴:۰۵
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / ورزش > شایعات عجیب و غریب در مورد رفتن رونالدو از رئال مادرید

شایعات عجیب و غریب در مورد رفتن رونالدو از رئال مادرید

کریس رونالدو به اتلتیکو مادرید پیوست! سکوت کریس رونالدو و اخبار مبنی بر ترک مادرید باعث شده است پیشنهادات عجیب و غریبی دریافت کند و با او شوخی هایی شود.در ادامه مطلب همراه ما باشید. ___________________نکته نیوز___________________ باشگاه ...

رونالدو

کریس رونالدو به اتلتیکو مادرید پیوست!

سکوت کریس رونالدو و اخبار مبنی بر ترک مادرید باعث شده است پیشنهادات عجیب و غریبی دریافت کند و با او شوخی هایی شود.در ادامه مطلب همراه ما باشید.

باشگاه جدید کریس رونالدو

به نقل از آس، باشگـاه اتـلتیکو ساگونتیـــنو که در دسته دوم لالــیـــگـا بازی می کند و تیــم دوم والـــنـــســیـــا به حســاب می آیـــد با هواداران خود که در انــتـــظــار معـرفی بازیـــکــن جدید تیم بودنــد شوخی کوچکی کرد. توییـــتــر باشـــگاه والـــنــســیایــی قول داده بود تا پایـان روز شنـــبه نام بازیـــکن جدیـــد را اعلـام کنــد.

ایــن باشـگــاه برای شگفت زده کردن هوادارانش اعـــلام کرد بازیــکنی که می خواهـــد جذب کند، “کریــسـتیــانو رونالــدو” نام دارد. توییتر باشگاه نوشت:کریـستیانو رونالـــدو به اتلـــتـــیـکو ساگونتـــیـــنو پیوست! تمــایـــل مهاجم پرتغالی به ترک رئال مادریـد در ایـــن انتـقال موثر بود.
همـــچـــنــین ایـــن باشگــاه اظهارات فرضـی را از رونالدو به اشـــتــراک گذاشـت و نوشت:دوست دارم یکشـنبه ها به قصر ساگونتو بروم. در تیــم اتلتیکو بهتـرین ها برایم اتـفاق خواهــد افتاد.

رونالدو

تیم جدید کریستیانو رونالدو

پس از انــتشـــار این مطالب باشـــگـاه والنــســیایــی اعــلام کرد این توییت تنـهـــا شوخی با هواداران تیــم بود که منـــتــظر اعلام نام بازیکـــن جدیـد بودند.

تیـم دوم والـــنـــسـیـا سپس نام بازیـــکـــنــی که قول داده بود را اعـــلــام کرد. او کسـی نبود جز آدذیـــا گرانــیـــا.

رونالــدو پس از خبــر منـــتشـر شده A Bola مبنی بر ترک رئال مادرید در ایـن باره صحبــتـــی نکرده و سکوت کرده اســت. این موضوع باعـــث شده پیــشـــنهــادات عجیب و غریـــبی دریافـت کنــد و در شبـــکـــه های اجـــتمــاعـی با او چنـیــن شوخی هایی شود.

پیوستن کریس رونالدو به اتلتیکو مادرید خبری که جنجال آفرید