ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : یکشنبه, ۲۹ بهمن , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۰۳:۱۶
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / ورزش > حضور 45 دقیقه ایی رامین رضاییان در ترکیب اصلی اوستنده

حضور 45 دقیقه ایی رامین رضاییان در ترکیب اصلی اوستنده

رامین رضاییان در ترکیب تیم اوستنده رامین رضاییان تنها یک نیمه برای اوستنده بازی کرد و به عنوان مدافع راست و شماره 15 این تیم به میدان رفت.در ادامه این مطلب از بخش ورزشی نکته نیوز ...

رامین رضاییان

رامین رضاییان در ترکیب تیم اوستنده

رامین رضاییان تنها یک نیمه برای اوستنده بازی کرد و به عنوان مدافع راست و شماره 15 این تیم به میدان رفت.در ادامه این مطلب از بخش ورزشی نکته نیوز همراه ما باشید.

____________________نکته نیوز____________________

رامین رضاییان مدافع راست تیم اوستنده

اوستنده در روز پیروزی برابر اســـتئائو بوکارســـتـی رومانــی از مدافـع راست ملـــی پوش ایرانــی خود بهـره برد. تیـم اوستنــده که رامـــیـــن رضـایـیان را در چهـــار تمــریـن اخــیرش داشـــتــه و به دنــبــال ارزیـــابی او برای جذب کردن است، از ساعــت 20:30 امـــروز در اردوی هلــند به مصــاف اســتئائو بوکارســتـی رومانــی رفت و ایـن مدافـع ایـــرانــی را هم در ترکــیــب خود داشــت.

رامین رضاییان

رامین رضاییان یک نیمه در اوستنده بازی کرد

ایـــن مسابقه در 45 دقـیـقــه اول با تسـاوی بدون گل خاتـمــه یافـــت ولی در پایـان اوستـنده بلــژیک با گل های کایریـــاک و لومبارتـــس به برتـــری رسـیـد.
رضــاییـــان تنـــهـــا یک نیــمـــه برای اوستنده بازی کرد و به عنوان مدافع راســـت و شمـــاره 15 ایــن تیـم به میــدان رفت.

 رامین رضایـیان بعد از تلاش فراوان بالاخره در ترکیب اصلی اوستنده قرار گرفت