ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : دوشنبه, ۳۰ بهمن , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۰۲:۲۵
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / ورزش > جدیدترین تصاویر منتشر شده از مراسم عروسی رضا قوچان نژاد

جدیدترین تصاویر منتشر شده از مراسم عروسی رضا قوچان نژاد

مراسم ازدواج رضا قوچان نژاد و همسرش سروین بیات رضا قوچان نژاد و همسرش سروین بیات تصاویر جدیدی از مراسم ازدواجشان در آمستردام هلند منتشر کردند که ما در این مطلب آنها را برایتان گردآوری کرده ...

رضا قوچان نژاد

مراسم ازدواج رضا قوچان نژاد و همسرش سروین بیات

رضا قوچان نژاد و همسرش سروین بیات تصاویر جدیدی از مراسم ازدواجشان در آمستردام هلند منتشر کردند که ما در این مطلب آنها را برایتان گردآوری کرده ایم.

______________________نکته نیوز______________________

مراسم ازدواج رضا قوچان نژاد با سروین بیات در آمستردام

همزمان با سالروز ازدواج لیونل مسی بازیکن فوتبال تیم بارسلونا ، رضا قوچـان نژاد مهاجم جوان کشورمان نیز مراسم ازدواجش با سروین بیات خواهر ساره بیات را در محل زندگی اش در آمستردام هلند جشن گرفت.

رضا قوچـان نژاد و همسرش تصاویری از مراسم ازدواجشان را در صفحات شخصی اینستاگرامشان منتشر کردند که ما برایتان گردآوری کرده ایم.

تصاویری از مراسم ازدواج رضـا قوچان نژاد و خواهر ساره بیات

رضا قوچان نژاد

رضا قوچـان نژاد و همسرش در روز ازدواجشان در هلند

رضا قوچان نژاد

رضا قوچان نـژاد و همسرش در روز ازدواجشان در هلند

اسفندماه دو سال گذشته بود که خبر ازدواج رضا قوچان نژاد در شبکه های اجتماعی دست به دست شد. ماجرا از آنجا لو رفت که قوچان نژاد با انتشار عکسی از خود در کنار دسته گلی زردرنگ باعث شائبه ازدواج خود شد اما انتشار عکس دیگری که در آن دستان دختری را گرفته اما چهره قوچان نژاد مشخص نیست اما سرانجام در فروردین ماه سال گذشته رضا قوچان نژاد مراسم ازدواجش را در مشهد جشن گرفت. مهاجم محبوب تیم ملی که بزرگ شده هلند است و عاشق امام رضا (ع). پسر مهربان مشهدی، روز 11 فروردین همزمان با روز زن با همسرش در حرم امام هشتم شیعیان ازدواج کرد تا ناگهان به صدر اخبار برگردد.

رضا قوچان نژاد

سروین بیات همسر رضا قوچـان نژاد

سروین بیات خواهر ستاره سینما ساره بیات می باشد که با فوتبالیست کشورمان رضا قوچان نژاد ازدواج کرده و مراسم عقد و ازدواج آنها نیز در روزهای ابتدایی سال 1395 در مشهد مقدس برگزار شد. این زوج مراسم ازدواجی در آمستردام هلند برگزار کردند و رسما زندگی مشترکشان را آغاز کردند.

جدیدترین تصاویر منتشر شده از مراسم عروسی رضا قوچان نژاد