ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : سه شنبه, ۳ بهمن , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۰۰:۱۶
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / ورزش > آیا مرتضی پورعلی گنجی از بوندسلیگا پیشنهاد دارد؟؟؟

آیا مرتضی پورعلی گنجی از بوندسلیگا پیشنهاد دارد؟؟؟

  مرتضی پورعلی گنجی در راه بوندسلیگا مرتضی پورعلی گنجی مدافع فیکس تیم ملی از بوندسلیگا و چند کشور دیگر پیشنهاداتی دارد که باید در روزهای آینده بررسی شود.در بخش ورزشی مجله فانوس همراه ما باشید. پیشنهادات اروپایی ...

 مرتضی پورعلی گنجی در راه بوندسلیگا

مرتضی پورعلی گنجی در راه بوندسلیگا

مرتضی پورعلی گنجی مدافع فیکس تیم ملی از بوندسلیگا و چند کشور دیگر پیشنهاداتی دارد که باید در روزهای آینده بررسی شود.در بخش ورزشی مجله فانوس همراه ما باشید.

پیشنهادات اروپایی برای مرتضی پورعلی گنجی

مـــرتضی پورعـلـــی گنــجی که مدت هاست کی روش از او به عنوان یکی از مدافعــان اصلـی تیم ملـی استــفـاده می کند به حضور در لیـــگ های سطـح اول فوتبــال جهان فکـــر می کند و ممکن است در سال قبل از جام جهـــانـی این مدافـع جوان را در اروپا ببیـــنــیـم. پورعـلـی گنـــجـی که شش ماه از قراردادش با الـسد باقی مانـــده تقــاضـــای تمدید قرارداد قطـــری ها برای یک سال و نیــم آیـنـــده را بی جواب گذاشـــته و منـــتــظـر بررسی پیــشــنـــهادات اروپایـــی اش اســت.

مرتضی پورعلی گنجی در راه بوندسلیگا

پیشنهاد اروپایی پرو علی گنجی

مدافـع فیـکـس تیم ملی از بوندس لیگــا و چنــد کشور دیـــگـر پیــشــنـهاداتی دارد که باید در روزهای آینــده بررسی شود. پورعــلــی گنجـی در بازی های مقدمـــاتــی جام جهانـی درخـشـــش قابل قبـلی داشــته و با توجه به حضور تعـداد زیـــادی از ملــی پوشان در اروپا حالـــا او هم ترغـــیــب شده ادامـه مســیر حرفـــه ای اش را در قاره سبز پیگـــیری کند. بایـــد دیــد مرتــضــی فصل منـــتـهـی به جام جهــانی را در اروپا خواهد بود یا برای بعــد از جام جهانــی برنـامه حضور در لیــگ های معتـبـــر را پیگـیـــری خواهـــد کرد.

آیا مرتضی پورعلی گنجی از بوندسلیگا پیشنهاد دارد؟؟؟