ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : سه شنبه, ۱ اسفند , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۲۱:۳۶
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / ورزش > حرکت جنجالی هواداران لخویا قطر در بازی با پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا

حرکت جنجالی هواداران لخویا قطر در بازی با پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا

شیطنت سیاسی قطری ها در بازی با پرسپولیس بازی برگشت تیم های لخویا قطر و پرسپولیس با حاشیه های سیاسی همراه شد, اقدام جنجالی قطری ها در این دیدار چه بود؟در بخش ورزشی نکته نیوز همراه ...

شیطنت سیاسی قطری ها در بازی با پرسپولیس

شیطنت سیاسی قطری ها در بازی با پرسپولیس

بازی برگشت تیم های لخویا قطر و پرسپولیس با حاشیه های سیاسی همراه شد, اقدام جنجالی قطری ها در این دیدار چه بود؟در بخش ورزشی نکته نیوز همراه ما باشید.

اقدام جنجالی قطری ها در دیدار پرسپولیس

در شبی که شرایط جوی و مهاجمان طراز اول لخویا موقعیت سختی برای پرسپولیسی ها شکل داده بود، آنها توانستند به خوبی با اجرای خواسته های تاکتیکی برانکو ایوانکوویچ به خواسته خود دست یافته و به جواز صعود دست یابند.

این روزها مناقشات سیاسی بین عربستان و قطر بالا گرفته است، بعد از علنی شدن اظهارات ضد سعودی و هم چنین انتشار فایل صوتی اخیر امیر قطر این اختلاف ها بیش از پیش شده است، در این بین هواداران قطری تصمیم گرفته بودند تا قبل از بازی با پرسپـولیس با استفاده از اهرم عربستان سعودی به نوعی جنگ روانی برای بازیکنان پرسپولیس ایجاد کنند.

شیطنت سیاسی قطری ها در بازی با پرسپولیس

 در این راستا هواداران این تیم قطری عکس پادشاه عربستان و امیر قطر را با پس زمینه پرچم های کشورهای مقابل روی سکوهای ورزشگاه لخویا قرار دادند تا هم به نوعی تمرکز بازیکنان پرسـپولیس را بر هم بزنند و هم از ورزش برای اهداف سیاسی خود استفاده کرده باشند.

حرکت سیاسی قطری ها

فیفا بارها تاکید کرده است که هیچ گونه اقدام سیاسی نباید در ورزشگاه ها صورت گیرد چرا که این موضوع خلاف اساسنامه فیفا است و در صورت پیگیری باشگاه پرسپولیس و فدراسیون فوتبال ایران، ممکن است لخویا با محرومیت روبرو شود.

در بازی برگشت دو تیم پرسپـولیس و لخویا، پرسپولیس ایران موفق شد با یک گل حریف را در خانه اش شکست دهد و راهی مرحله بعد لیگ قهرمانان آسیا شود. شکستی که این باز به نظر می رسد بازی سیاسی قطری ها را نیز خنثی کرد.

حرکت جنجالی هواداران لخویا قطر در بازی با پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا