ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : سه شنبه, ۱ اسفند , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۲۱:۲۵
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / ورزش > حسن بیت سعید با شماره 7 در استقلال بازی خواهد کرد!!!

حسن بیت سعید با شماره 7 در استقلال بازی خواهد کرد!!!

حسن بیت سعید پیراهن مجیدی را می پوشد! حسن بیت سعید با استقلال توافق کرد و شمار 7 را می پوشد!بیت سعید پیش از این اعلام کرده بود که عاشق پیراهن شماره 7 است و هرجا ...

حسن بیت سعید با شماره 7 در استقلال بازی خواهد کرد!!!

حسن بیت سعید پیراهن مجیدی را می پوشد!

حسن بیت سعید با استقلال توافق کرد و شمار 7 را می پوشد!بیت سعید پیش از این اعلام کرده بود که عاشق پیراهن شماره 7 است و هرجا برود همین پیراهن را می پوشد.

توافـق کامـل ستـاره ملی پوش با اسـتـقـلـال به عنوان بازیـکـن شمـاره 7 صورت گرفـت،ـاگـر اتـفـاق خاصـی نیـفـتـد پس از بازی برگـشـت اسـتـقـلـال خوزسـتـان و الـهـلـال عربـسـتـان در مسقـط، حسـن بیـت سعـیـد شاگـرد علـیـرضـا منصوریـانـخواهـد شد.

ایـنـکـه چرا رضـا افـتـخـاری مدیـرعـامـل باشـگـاه اسـتـقـلـال تهـران اصـرار به تکـذیـب مذاکـره با حسـن بیـت سعـیـد دارد را نمـی دانـیم امـا مطمئن هسـتـیم و می دانـیم ستـاره خط حمـله اسـتـقـلـال خوزسـتـان که درخـشـش خاصـی درلـیـگ قهـرمـانـان آسـیـا داشـتـه با آبـی پوشان تهـرانـی به توافـق کامـل رسـیـده اسـت.

شنیدیم حسن بیت سعید تازه داماد سوسنگردی شماره پیراهن خود را هم انتخاب کرده و برای پوشیدن آن ازعلیرضا منصوریان هم اوکی گرفته است.

حسن بیت سعید با شماره 7 در استقلال بازی خواهد کرد!!!

شماره پیراهن بیت سعید در استقلال

بد نیست اضافه کنیم؛ حسن بـیت سعید که پیش از این کد داده بود به هرتیمی برود شماره 7 می پوشد دراستقلال تهران هم شماره 7 تاریخی فرهاد مجیدی ستاره محبوب آبی ها را خواهد پوشید.فقط امیدواریم حسن بیت سعید پس از پوشیدن پیراهن شماره 7 فرهاد مجیدی به سرنوشت بختیاررحمانی در استقلال دچار نشده و موفق شود.

البته باز هم امیدواریم رضا افتخاری مدیرعامل استقلال بی دلیل خبر توافق با حسن بیت سعید را تکذیب نکند!