ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : دوشنبه, ۳۰ بهمن , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۱۸:۰۸
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / ورزش > حرکات عجیب و غریب مسعود شجاعی بعد از اخراج شدن + تصاویر

حرکات عجیب و غریب مسعود شجاعی بعد از اخراج شدن + تصاویر

  جنجال مسعود شجاعی پس از اخراج شدن از بازی مسعود شجاعی پس از دریافت کارت زرد دوم که به منزله اخراجش از زمین بود به شدت داور یونانی را مورد انتقاد قرار داد.با ما در نکته ...

 حرکات عجیب و غریب مسعود شجاعی بعد از اخراج شدن

جنجال مسعود شجاعی پس از اخراج شدن از بازی

مسعود شجاعی پس از دریافت کارت زرد دوم که به منزله اخراجش از زمین بود به شدت داور یونانی را مورد انتقاد قرار داد.با ما در نکته نیوز همراه باشید.

مسعود شجاعی پس از اخراج شدن از بازی در اقدامی عجیب پیراهن خود را به داور داد! ملی پوش ایرانی تیم پانیونیوس آتن پس از اخراج در بازی پلی آف سوپر لیگ یونان برابر پائوک دست به اقدام عجیبی زد که بازتاب گسترده ای در رسانه های ورزشی این کشور داشت.

تیم پانیونیوس شب گذشته (یکشنبه) در بازی پایانی دور رفت مرحله پلی آف سوپر لیگ یونان در ورزشگاه تومبای شهر سالونیکی برابر پائوک با شکست یک بر صفر مواجه شد. دروازه تیم آتنی پانیونیوس 7 دقیقه پس از اخراج مسعود شجاعی باز شد. این ملی پوش ایرانی در دقایق 61 و 688 کارت زرد از داور بازی دریافت کرد و مجبور به ترک زمین شد.

در این میان مسعود شـجاعی پس از دریافت کارت زرد دوم که به منزله اخراجش از زمین بود به شدت داور یونانی را مورد انتقاد قرار داد. شجاعی که انتظار دریافت کارت قرمز را نداشت با عصبانیت شدید و در اقدامی عجیب پیراهن خود را درآورد تا به داور بدهد و سپس راهی رختکن شد.

حرکات عجیب و غریب مسعود شجاعی بعد از اخراج شدن

حرکات عجیب و غریب مسعود شجاعی بعد از اخراج شدن

اخراج شدن مسعود شجاعی:

درآوردن پیراهن توسط مسـعود شجاعی و دادن آن به داور باعث شد تا بازی تیم های پائوک و پانیونیوس برای دقایقی متوقف شود.

حتی ولادان میلویوویچ (سرمربی) زامانیس (مدیر فنی) و داراس (رئیس) تیم پانیونیوس برای پایان دادن به این قائله وارد زمین شدند تا مسعود شجاعی را به رختکن انتقال دهند..