ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : جمعه, ۲۴ آذر , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۰۲:۴۱
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / اخبار خارجي, علمي > ساخت ربات آلبرت انیشتن توسط شرکت هانسون + تصاویر

ساخت ربات آلبرت انیشتن توسط شرکت هانسون + تصاویر

ساخت ربات آلبرت انیشتن توسط شرکت هانسون + تصاویر این ربات قرار است یکی از مهم ترین شخصیت های علم فیزیک را برای دانشجویان تداعی کند. به گزارش نکته نیوز: هانسون رباتی است که قرار است بار دیگر کلاس ...

ساخت ربات آلبرت انیشتن توسط شرکت هانسون + تصاویر

ساخت ربات آلبرت انیشتن توسط شرکت هانسون + تصاویر

این ربات قرار است یکی از مهم ترین شخصیت های علم فیزیک را برای دانشجویان تداعی کند.

به گزارش نکته نیوز:

هانسون رباتی است که قرار است بار دیگر کلاس درس فیزیک آلبرت انیشتن را برای دانشجویان شبیه سازی کند.

به گفته کارشناسان ربات تولید شده حاصل کار کمپانی هانسون با مشاور ارشد یکی از کمپانی های معروف تولید انیمیشن کودک بوده که به خوبی توانسته طیف گسترده ای از حالات و صورت چهره انسان را شبیه سازی کند. عمر ربات انیشتن بین ۳ تا ۴ ساعت بوده و باتری های شارژر در پاها تعبیه شده اند. بدلیل ساختار کوچک و قابل حمل ربات براحتی در فضاهای مختلف قابل استفاده است.

چرخش زاویه سر تا ۳۰ درجه، ارتباط صدایی از طریق دو میکروفن با برد بالا، انجام ۵۰ حرکت فردی از جمله لبخند، اخم و تعجب، تکان دادن انگشت اشاره در کنار جابجایی پاها تنها بخشی از فعالیت های فیزیکی این ربات است.

گفتنی است؛ ربات انیشتن برای هر دو سیستم عام آی او اس و اندروید تعریف شده و برای اولین بار در نمایشگاه فناوری لاس وگاس به نمایش گذاشته شد.
ساخت ربات آلبرت انیشتن توسط شرکت هانسون + تصاویر ساخت ربات آلبرت انیشتن توسط شرکت هانسون + تصاویر ساخت ربات آلبرت انیشتن توسط شرکت هانسون + تصاویر