ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : دوشنبه, ۲ بهمن , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۰۴:۰۹
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / علمي > زوکربرگ هم به صف معترضان SOPA پیوست

زوکربرگ هم به صف معترضان SOPA پیوست

مارک زوکربرگ در فیس بوک و توییترش پستی را علیه این دو قانون نوشت. به نظر می رسد این اولین پست توییتر زوکربرگ در سه سال گذشته است.به گزارش Cnet ، او در فیس بوک ...

زوکربرگ هم به صف معترضان SOPA پیوست

مارک زوکربرگ در فیس بوک و توییترش پستی را علیه این دو قانون نوشت. به نظر می رسد این اولین پست توییتر زوکربرگ در سه سال گذشته است.
به گزارش Cnet ، او در فیس بوک به صورت کاملا واضحی موضع خود را این چنین بیان کرد: “اینترنت قدرتمندترین ابزاری است که ما برای ایجاد یک جهان باز و متصل به هم در اختیار داریم. ما نمی‌توانیم اجازه دهیم که افکار پوسیده و عقب مانده با استفاده از قوانین جلوی پیشرفت و توسعه اینترنت را بگیرند. فیس بوک با قوانین SOPA و PIPA مخالفت می کند و ما در این راه مخالفت خود را با هر قانون دیگری که بخواهد به اینترنت صدمه‌ای وارد کند هم نشان خواهیم داد.
جهان امروز نیازمند سیاستمدارانی است که علاقمند و طرفدار اینترنت باشند. ما تلاش خود را بیشتر خواهیم کرد و بیشتر کار می‌کنیم تا راه حل جایگزین بهتری به جای طرح‌های پیشنهادی فعلی ارائه دهیم. من شما را دعوت می‌کنم تا اطلاعات بیشتری درباره این مسئله کسب کنید و به گوش نمایندگان خود در کنگره برسانید که شما می‌خواهید آنها هم طرفدار اینترنت باشند.

دیروز برای فیس بوک و مدیر عاملش یک روز نمادین بود تا اعتراضات خود را علیه این دو قانون به عموم مردم نشان دهند.

زوکربرگ هم به صف معترضان SOPA پیوست
اعتراضات ضد SOPS و PIPA در سراسر اینترنت توجه زیادی را به خود جلب کرده است. وب سایت‌هایی همچون ویکی پدیا، Boing Boing و Reddit ، صفحات خود را بلاک کردند، گوگل لوگوی سایتش را عوض کرد و بسیاری از سایت‌های دیگر هم به نحوی مخالفت خود را علیه این قانون نشان دادند.

توییتر هم سرشار از توییت هایی اعتراض‌آمیز بود و حالا زوکربرگ هم به صف معترضان پیوسته است.
2121