ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : دوشنبه, ۲ بهمن , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۱۴:۰۴
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / علمي > بازی رایانه ای بسیار زیبا با زبان کردی / مسابقات در کرمانشاه ! + عکس

بازی رایانه ای بسیار زیبا با زبان کردی / مسابقات در کرمانشاه ! + عکس

بازی رایانه‌ای (شوفر) توسط استودیو «ژووری مانگ» با بهره‌گیری از زبان کردی و سبک و سیاقی ایرانی ساخته شد.   در نیوز(dornews)، «شوفر» یک بازی مستقل ایرانی به سبک ریسیگ است که توسط استودیو ژووری مانگ در ...

بازی رایانه‌ای (شوفر) توسط استودیو «ژووری مانگ» با بهره‌گیری از زبان کردی و سبک و سیاقی ایرانی ساخته شد.

 

در نیوز(dornews)، «شوفر» یک بازی مستقل ایرانی به سبک ریسیگ است که توسط استودیو ژووری مانگ در استان کردستان در حال توسعه است، گیم پلی ای که برای آن در حال ساخت است بر اساس قوانین واقعی فیزیک شبیه سازی می شود همچنین ویژگی هایی به آن اضافه می گردد تا مکانیک اتومبیل به سمتی سوق داده شود که بازی باز احساس هیجان بیشتری نسبت به واقعیت داشته باشد.

 

لوکیشن های بازی در محیطهای کوهستانی زاگرس ، کردستان و کرمانشاه اتفاق می افتند، در طراحی مسیر ها بسیار سعی شده است که اتمسفر آنها علاوه بر واقعیت سبک و سیاق ایرانی و بومی داشته باشند، همچنین سازندگان بازی برای طراحی اتومبیل های داخلی از تکنولوژی اسکن سه بعدی بهره می برند، که این امر باعث می شود اتومبیل ها کاملاً واقعی به نظر برسند.

تخریب پذیری اتومبیل ها کاملا داینامیک است و نسبت به شدت و زاویه ضربه ها محاسبه می شوند که این ویژگی باعث می شود صحنه تصادفات، واقعی تر به نظر برسند. موسیقی این بازی نیز طیف جدیدی از موسیقی بومی هر منطقه را شامل می شود، و از لحاظ ریتمیک در موازات با گیم پلی حرکت می کند و به نحوی مکمل آن محسوب می شود.