ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : دوشنبه, ۲ بهمن , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۱۴:۰۴
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / علمي > جدیدترین گوشی شرکت موتورولا با قابلیت تکه تکه شدن ! + عکس

جدیدترین گوشی شرکت موتورولا با قابلیت تکه تکه شدن ! + عکس

گوشی هوشمند Ara شامل قطعات جداشدنی می‌شود و به شما امکان می‌دهد به راحتی و بدون مراجعه به مراکز تخصصی هر بخش از گوشی خود را که می‌خواهید، ارتقا دهید.     موتورولا هم‌اکنون در حال کار کردن ...

گوشی هوشمند Ara شامل قطعات جداشدنی می‌شود و به شما امکان می‌دهد به راحتی و بدون مراجعه به مراکز تخصصی هر بخش از گوشی خود را که می‌خواهید، ارتقا دهید.
 
 

موتورولا هم‌اکنون در حال کار کردن روی گوشی‌ای است که کاربر می‌تواند تمام قطعات گوشی را بدون نیاز به اطلاعات تخصصی یا ابزار مخصوص از یکدیگر جدا کند و مجددا به راحتی آن‌ها را به یکدیگر بچسباند.

 

به گزارش نکته نیوز به نقل از جی‌اس‌ام آرنا، کارشناسان پیش از این مدل مفهومی تلفن همراهی را موسوم به  Phonebloks ارایه کرده بودند که بسیار جذاب بود و بسیار مورد توجه کاربران قرار می‌گرفت. اما تفاوت‌های این محصول نسبت به گوشی‌های کنونی باعث شد تا کاربران به عرضه مدل نهایی این محصول چندان امیدوار نباشند.

 

با این وجود شرکت موتورولا هم‌اکنون در حال کار کردن روی گوشی جدید خود با نام Motorola Ara است که می‌توان از آن با نام گوشی جداشدنی یاد کرد که در مدل مفهومی ارایه شده، کاربر  می‌تواند تمام قطعات گوشی را بدون نیاز به اطلاعات تخصصی یا ابزار مخصوص از یکدیگر جدا کند و مجددا به راحتی آن‌ها را به یکدیگر بچسباند.

 

گوشی هوشمند Ara شامل قطعات جداشدنی می‌شود و به شما امکان می‌دهد به راحتی و بدون مراجعه به مراکز تخصصی هر بخش از گوشی خود را که می‌خواهید، ارتقا دهید.

 

این کار فرآیند به‌روزرسانی گوشی و تعمیر آن را آسان می‌کند و همچنین، به شما امکان می دهد بدنه گوشی را براساس نیاز خود طراحی کنید و آن را شکل دهید. شما در این اتفاق می‌توانید تنها بخش‌های اصلی و مورد نیاز خود را به یکدیگر بچسبانید و در صورت تمایل از حمل بخش‌های دیگر خودداری کنید.

 

پروژه Motorola Ara حدود یک سال است که در شرکت موتورولا دنبال می‌شود و به همین خاطر نمی‌توان گفت که این شرکت تولیدکننده تلفن‌های همراه ساخت این محصول را از روی گوشی Phonebloks کپی‌برداری کرده است.

 

لازم به ذکر است که شرکت موتورولا در این طرح با “دیو هاکنس”( Dave Hakkens) طراح گوشی هوشمند Phonebloks همکاری می‌کند.

 

313566_290

6387da132084866c5347ccc5c1644c021a9a59f559a7e18034f0838bde920fc9 313565_869  motorola-ara-big phonebloks-2-Copy