ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : پنجشنبه, ۲۷ مهر , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۱۶:۰۶
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / دانلود نرم افزار, علمي > دانلود جدیدترین کرک ویندوز 8 / Windows 8 Activator

دانلود جدیدترین کرک ویندوز 8 / Windows 8 Activator

    Windows 8 Activator جدیدترین کرک برای فعال سازی و رفع محدودیت زمانی ویندوز ۸ می باشد. پس از نصب ویندوز ۸، مایکروسافت به مدت ۳۰ روز به شما فرصت می دهد تا از ...

 

www.9ktenews.com

 

Windows 8 Activator جدیدترین کرک برای فعال سازی و رفع محدودیت زمانی ویندوز ۸ می باشد. پس از نصب ویندوز ۸، مایکروسافت به مدت ۳۰ روز به شما فرصت می دهد تا از ویندوز استفاده کنید و آن را مورد سنجش خود قرار دهید و چنانچه از قابلیت های ویندوز راضی بودید می بایستی نسبت به خرید شماره سریال قانونی اقدام کرده و ویندوز خود را از طریق اینترنت فعال کنید. ولی از آنجایی که بسیاری از کاربران ایرانی ویندوز را به صورت غیر قانونی نصب می کنند و از طرفی هم امکان خرید ویندوز برای بسیاری از کاربران مهیا نیست، کاربران همواره به دنبال رفع این محدودیت زمانی ویندوز ۸ هستند، در ادامه این مطلب شما می توانید جدیدترین کرک های عرضه شده جهت رفع محدودیت زمانی ویندوز و فعال سازی آن را دریافت کنید. در نظر داشته باشید، چنانچه ویندوز ۸ خود را از طریق سایت مایکروسافت آپدیت می کنید، با هر بار آپدیت امکان از کار افتادن کرک ویندوزتان وجود دارد و باید به دنبال کرک جدیدتر باشید. شما همواره با مراجعه به همین صفحه می توانید جدیدترین کرک های ویندوز ۸ را دریافت کنید.

راهنمای نصب:
– با توجه به انتشار تازه ویندوز ۸ به تدریج کرک های مختلف و بهتری روی سایت قرار داده می شود، همواره سعی کنید از کرک جدید تر استفاده کنید.
– جهت اجرای فایل های کرک می بایستی بر روی آن راست کلیک کرده و Run as administrator را بزنید.

دانلود از لینک مستقیم (نسخه آفلاین)
دانلود از لینک مستقیم (نسخه آنلاین)
پسورد: ندارد
منبع: ملی دانلود