ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : دوشنبه, ۳۰ بهمن , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۰۲:۲۵
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / علمي > جدیدترین رایانه نسل جدید از شرکت MSI به نام AP1612 تنها 400 دلار !

جدیدترین رایانه نسل جدید از شرکت MSI به نام AP1612 تنها 400 دلار !

این دستگاه دارای یک پورت سخت‌افزاری به نام Built-in Smart Card Reader است که به کاربر این امکان را می‌دهد تا از اینترنت بی‌سیم به صورت GPRS استفاده کند. ايسنا - این رایانه، ...

این دستگاه دارای یک پورت سخت‌افزاری به نام Built-in Smart Card Reader است که به کاربر این امکان را می‌دهد تا از اینترنت بی‌سیم به صورت GPRS استفاده کند.

ايسنا – این رایانه، از خانواده All in one است و دارای قابلیت‌های متعددی منجمله مصرف برق کمتر می‌باشد.

ام.اس.آی از جدیدترین رایانه خود بهره‌برداری کرد که AP1612 نام دارد و از خانواده All in one pcهای ام.اس.آی به شمار می‌رود.

به گزارش ایتنا از ایسنا، معراج هلشی در گفت‌وگو با این خبرگزاری، در این خصوص اظهار کرد: این دستگاه از قابلیت‌های جدید برخوردار است که از این قابلیت‌ها می‌توان به ۲ عدد LAN یا DUAL LAN بودن این دستگاه اشاره کرد.

وی افزود: این رایانه از ۲ عدد پورت COM یا همان پورت سریال بهره می‌برد.

این دستگاه دارای یک پورت سخت‌افزاری به نام Built-in Smart Card Reader است که به کاربر این امکان را می‌دهد تا از اینترنت بی‌سیم به صورت GPRS استفاده کند.

این کارشناس اظهار کرد: پنل این دستگاه LED است که نسبت به پنل CCFL ، ۳۰ درصد کمتر برق مصرف می‌کند. پردازنده این دستگاه از نسل سندی بریج و مدل پردازنده B830 با فرکانس ۱.۸و کش ۲ مگابایت است.

وی یادآور شد: از دیگر مشخصات این دستگاه این است که از ۴ گیگابایت رم استفاده می‌کند. همچنین قیمت این دستگاه ۴۰۰ دلار است.